Likvidátor poistných udalostí životného poistenia

ASPECTA Assurance International AG, pobočka pro Českou republiku

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme:

Na český a slovenský trh sme vstúpili ako nová bezpapierová a plne digitalizovaná životná poisťovňa YOUPLUS. Prinášame evolučné riešenie na poli komplexného životného poistenia. Klientom a obchodným partnerom ponúkame filozofiu tzv. „Best partner concept“, to najlepšie z najlepšieho, čo sa dá v oblasti životného poistenia na trhu nájsť, a to ako v oblasti produktu, tak vo všetkých administratívnych procesoch.

Čo budete mať na starosti:

Hodnotenie oprávnenosti nárokov na výplatu poistného plnenia
Súvisiaca administratíva a komunikácia so všetkými dotknutými stranami
Zaisťovanie ďalšej dokumentácie potrebnej k likvidácii
Zaistenie celého procesu plnenia (autorizácia, prevody, preúčtovanie, podklady)
Zodpovednosť za správne schválenie výplaty
Komunikácia s klientmi, externými lekármi

Aké vedomosti a zručnosti by ste mali mať:

SŠ/VŠ vzdelanie (zdravotnícka škola - výhodou)
Znalosť práce s MS Office
Skúsenosť na pozícii likvidátora
Všeobecná znalosť v oblasti poisťovníctva a medicíny
Starostlivosť, orientácia na klienta
Samostatnosť pri riešení úloh
Príjemné vystupovanie

Dátum nástupu:

Najneskôr 1.3.2020

Čo vám môžeme ponúknuť:

Možnosť byť pri štartu niečoho nového
Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie
25 dní pracovného voľna
Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3841623  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiac