Digitálny marketingový špecialista / Grafik

Asociácia priemyselných zväzov a dopravy

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o aktuálne trendy v marketingovej komunikácii? Baví ťa navrhovať a vytvárať atraktívny vizuálny content? Vyznáš sa vo WordPresse a poradíš si aj so správou webových stránok? Ak si odpovedal áno, ponúkame ti možnosť uviesť svoje nápady do života. Hľadáme nadšenca s pozitívnym vzťahom k sociálnym sieťam, ktorý nám pomôže implementovať naše marketingové ciele. Must have je kreativita, pretože od teba čakáme pútavú grafiku pre všetky reklamné materiály a komunikačné kanály našej asociácie.

Náplň pracovnej pozície:
- správa a rozvoj webových stránok,
- správa a rozvoj sociálnych sietí (Facebook, LinkedIn),
- tvorba grafickej identity organizácie
- tvorba marketingových materiálov - grafických návrhov, vizuálov (prezentácie, brožúrky, webové elementy, roll-upy a i.)
- zalamovanie textov,
- príprava prezentácií,
- optimalizácia a reporting marketingových aktivít,
- podieľanie sa na budovaní brandingu organizácie,
- podieľanie sa na nastavovaní, implementácií a kontrole plnenia základných marketingových cieľov organizácie,
- nahrávanie podcastov,
- technické zabezpečovanie webinárov,
- vyhľadávanie inovatívnych marketingových možností,
- sledovanie aktuálnych trendov v oblasti marketingu a sociálnych sietí.

flexibilný pracovný čas
dynamický mladý kolektív
príjemné pracovné prostredie
občerstvenie a pitný režim
teambuilding
možnosti vzdelávania
výučba anglického jazyka
možnosť nárastu mzdy
možnosť kariérneho rastu

Uchádzači/uchádzačky zašlú profesijný životopis v riadnom termíne (do 5. 9 . 2022) elektronicky na adresu: [email protected] alebo listinne na korešpondenčnú adresu: Asociácia priemyselných zväzov a dopravy, Lamačská cesta 3/C 841 04 Bratislava s označením výberového konania „Výberové konanie – Digitálny marketingový špecialista / Grafik“.

Vážime si Vašich znalostí a skúseností, ktorých posúdenie bude predmetom úvodného kola výberového konania (realizovaného formou vyhodnocovania doručených životopisov). Ak bude Váš odborný profil zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou prvého kola výberového konania.

V prípade, že sa tak nestane v priebehu jedného mesiaca od zverejnenia pracovnej ponuky, ďakujeme za Vami prejavený záujem, ale dali sme v prvom kole prednosť iným kandidátom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov
Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu, budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.
Zaslaním životopisu emailom, poštou alebo osobne dobrovoľne poskytujete Asociácii priemyselných zväzov a dopravy so sídlom Lamačská cesta 3/C, 841 04 Bratislava, IČO: 50027514 súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, trvalé bydlisko, prechodné bydlisko, vek, pohlavie, vodičský preukaz – typ, všetky údaje a iné záznamy uvedené v životopise, podpis, kontaktné údaje (najmä telefónne číslo a e-mail), jazykové znalosti, prax, absolvované kurzy (názov, krajina), certifikáty (názov, doba platnosti, vydavateľ, krajina), zručnosti (názov, úroveň), očakávaný plat, očakávané zameranie, očakávané miesto práce, hodnotenia pohovorov (vzhľad, kvalifikácia, verbalita, neverbalita), výsledky testov zručností a ďalšie uvedené v životopise, príp. v motivačnom liste. Osobné údaje nebudú zverejňované a ani poskytované do tretích krajín.
Osobné údaje sa poskytujú tretím stranám vykonávajúcim kontrolu, dozor, dohľad na základe osobitných právnych predpisov, ako napr. orgány činné v trestnom konaní, Inšpektorát práce a ďalšie subjekty, o ktorých to určí osobitný právny predpis. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu uplynie po uplynutí jedného roka odo dňa jeho poskytnutia.
Ako dotknutá osoba vyhlasujete, že ste si vedomá svojich práv v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, že máte v zmysle § 22 právo na opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v tomto ustanovení, prípadne na vymazanie osobných údajov v zmysle § 23.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing a reklama, ekonomické alebo iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
Canva - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 4 roky / v oblasti marketingu

Počet rokov praxe

4

ovládanie programu CANVA alebo iného grafického programu podmienkou
priame jednanie
schopnosť organizovať si prácu
schopnosť rýchlo reagovať na ad hoc úlohy
prezentačné zručnosti

svedomitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
flexibilita
schopnosť pracovať v tíme
schopnosť doťahovať veci do konca
schopnosť pracovať pod tlakom

Asociácia priemyselných zväzov a dopravy zlúčila silné priemyselné a dopravné zväzy na Slovensku do jedného ešte silnejšieho celku. Spoločne reprezentujeme viac ako 1000 firiem. Sme členom Hospodárskej a sociálnej rady SR. Ako nepolitická vyššia zamestnávateľská organizácia ovplyvňujeme hospodársku a sociálnu politiku štátu. Pri odbornom dialógu a aktívnej spolupráci s partnermi kladieme dôraz na spoločné záujmy priemyslu a jeho konkurencieschopnosť. Sme v priamom kontakte s vládou, vstupujeme do riadneho legislatívneho konania a prinášame vlastné návrhy na potrebné zmeny zákonov. Dôležité oblasti zastrešuje a sleduje päť pracovných komisií: Podnikateľské prostredie, Práca, sociálne veci a BOZP, Veda, výskum a inovácie, Vzdelávanie, Životné prostredie, Energetika a Doprava. Našimi členmi sú: Zväz automobilového priemyslu SR, Zväz elektrotechnického priemyslu SR, Zväz hutníctva, ťažobného priemyslu a geológie SR, Zväz stavebných podnikateľov Slovenska, Zväz strojárskeho priemyslu SR, Slovenská elektromechanická asociácia, Slovenský živnostenský zväz, Zväz logistiky a zasielateľstva SR, Asociácia železničných dopravcov Slovenska - AROS, Zväz autobusovej dopravy, Únia váharov SR, Slovenská bioplynová asociácia a Zväz odpadového priemyslu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4396300  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac