Projekt manažer senior / junior

Asociácia pre kultúru, vzdelávanie a komunikáciu (ACEC)

Miesto práce
Hurbanovo nám. 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment prideleného projektu počas celej fázy jeho realizácie od prípravy po záverečné správy, t.j. správa projektu po jeho obsahovej, administratívnej, finančnej stránke. Monitoring realizácie projektu alebo aktivít, dodržiavanie stanoveného harmonogramu a čiastkových aktivít. Koordinácia spolupracovníkov podieľajúcich sa na realizácii projektu. Príprava prezentácií, administratívne zastrešenie. Samostatné hľadanie riešení, tvorba nových programov a projektov. Spolupráca a podpora ďalším realizovaným projektom.

Realizácia atraktívnych projektov na Slovensku aj v zahraničí. Spolupráca s výnimočnými slovenskými i zahraničnými osobnosťami a odborníkmi v etablovanej mimovládnej organizácii. Príjemný kolektív a možnosť sebarealizácie a rozvoja.

Prosíme zaslať motivačný list spolu so životopisom v anglickom jazyku na doleuvedený e-mail. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca, manažment, marketing - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert
Adobe Illustrator - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tímový hráč so schopnosťou samostatne myslieť a pracovať.
Príjemné vystupovanie. Zmysel pre estetiku.
Spoľahlivý, zodpovedný prístup so zmyslom pre detail.
Schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach.
Ochota vzdelávať sa a rozvíjať sa.
Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
Skúsenosti s realizáciou projektu, organizovaním podujatí a produkciou, s marketingom.
Schopnosť a ochota pracovať vo vysokom nasadení.
Vzťah k sociálnym témam a verejnoprospešným aktivitám.
Chuť pracovať v neziskovom sektore.

Asociácia pre kultúru, vzdelávanie a komunikáciu (ACEC) je mimovládna organizácia, ktorej poslaním je budovať porozumenie, podporovať kultúrnu výmenu a vzdelávanie.

Od svojho vzniku, v roku 1999, organizácia realizovala niekoľko projektov, výnimočných z medzinárodného hľadiska /New York, Washington D.C., Paríž, Brusel, Berlín, Viedeň, Praha, Varšava, Sarajevo, Belehrad, Minsk a i./.

Projekty ACEC sú zamerané na aktuálne spoločenské dianie, na Slovensku i v medzinárodných súvislostiach. Pri realizácii projektov ACEC uplatňuje a preferuje nové formy prezentácie a komunikácie. Netradičným prístupom dokáže prostredníctvom kultúry a vzdelávania vytvárať nové komunikačné siete a uplatniť ich v nových formách.

Vo svojej vzdelávacej činnosti sa ACEC zameriava na prípravu a realizáciu vzdelávacích a osvetových programov pre znevýhodnené skupiny, prevažne programy zamerané na prostredie generačnej chudoby.

Viac informácií:
www.acec.sk
FB @acec1999
IG @acec1999

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3116433  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou