Pracovník nákupu a logistiky

Askoll Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje dojednanie obchodných podmienok s dodávateľmi (nastavenie obchodných podmienok, pravidiel zásobovania, cien, frekvencia dodávok, platobné a dodacie podmienky, výrobné kapacity a ich aktualizácia)
- zabezpečuje cenové ponuky a objednáva priamy materiál, operatívne rieši problémy súvisiace s dodávkami materiálu
- rieši cenové rozdiely (systém voči faktúram),zabezpečuje následné opatrenia
- pripravuje analýzy a hodnotenia nákupu komodít a dodávateľov, v prípade potreby navrhuje nápravné opatrenia
- sleduje plán dodávok a v prípade potreby dohaduje zmeny dodávok s dodávateľom
-zabezpečuje plynulé a včasné dodávky priameho materiálu do výroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonómia, elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
NAVsystem - Základy

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné a obchodné zručnosti , dobré vyjednávacie schopnosti
- skúsenosti s nákupom priameho výrobného materiálu podľa výkresovej dokumentácie výhodou
- skúsenosť s vedením obchodných rokovaní výhodou
- dôslednosť, zvládanie záťažových situácií, komunikatívnosť, zodpovednosť,

Spoločnosť Askoll bola založená v roku 1978 v talianskom meste Vicenza. Táto spoločnosť je svetovým lídrom vo vývoji, návrhu a výrobe čerpadiel a elektromotorov, ktoré nachádzajú uplatnenie v mnohých domácich elektrospotrebičoch, najmä v práčkach, sušičkách a umývačkách riadu, okrem toho v oblasti akvaristiky a prietokových ohrievačov.
Dnes je skupina tvorená 9 spoločnosťami, strategicky rozmiestnenými po celom svete, v ktorých pracuje viac ako 1700 zamestnancov, dosahuje ročný obrat 200 milionov Eur.
Spoločnosť má výrobné závody v Taliansku, na Slovensku, v Rumunsku, Brazílii, Číne, Mexiku, a obchodné zastúpenia v Spojených štátoch amerických a v Južnej Kórei.
Materská spoločnosť sa rozhodla investovať viac ako 8 mil. Eur do stavby nového výrobného závodu, v ktorom sú zmodernizované výrobné linky a vyrábané nové typy elektromotorov - nový výrobný závod je vybudovaný v Potvoriciach na ploche viac ako 15 000 m² a zamestnáva cca 200 zamestnancov. Askoll Slovakia s.r.o. vyrába elektromotory pre významných výrobcov bielej techniky, napr. Whirlpool, Indesit, Candy, Brandt France Gorenje, ktoré sú určené prevažne pre európsky trh.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4128581  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac