Reagujte bez životopisu

Manipulant skladu

Askoll Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
760 EUR/mesiac+150 € prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených
- Vyskladňovanie materiálu na základe prijatých objednávok
- Balenie zásob a ich príprava na expedíciu

- Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- Pravidelné ročné platové prehodnotenie a koncoročná odmena
- Bezplatnú firemnú dopravu z hlavných smerov
- Celý rad ďalších firemných benefitov

Svoje žiadosti a životopisy posielajte na adresu kontaktnej osoby.
K žiadosti nezabudnite pripojiť telefónne číslo. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovedať iba pozvaným uchádzačom. Ak máte záujem o evidenciu vašich osobných údajov v databáze uchádzačov - uveďte súhlas aj s upresnením času evidencie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredné odborné vzdelanie je výhodou
- prax v sklade minimálne 1 rok je výhodou
- ochota a zdravotná spôsobilosť
- zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť

Spoločnosť Askoll bola založená v roku 1978 v talianskom meste Vicenza. Táto spoločnosť je svetovým lídrom vo vývoji, návrhu a výrobe čerpadiel a elektromotorov, ktoré nachádzajú uplatnenie v mnohých domácich elektrospotrebičoch, najmä v práčkach, sušičkách a umývačkách riadu, okrem toho v oblasti akvaristiky a prietokových ohrievačov.
Dnes je skupina tvorená 9 spoločnosťami, strategicky rozmiestnenými po celom svete, v ktorých pracuje viac ako 1700 zamestnancov, dosahuje ročný obrat 200 milionov Eur.
Spoločnosť má výrobné závody v Taliansku, na Slovensku, v Rumunsku, Brazílii, Číne, Mexiku, a obchodné zastúpenia v Spojených štátoch amerických a v Južnej Kórei.
Materská spoločnosť sa rozhodla investovať viac ako 8 mil. Eur do stavby nového výrobného závodu, v ktorom sú zmodernizované výrobné linky a vyrábané nové typy elektromotorov - nový výrobný závod je vybudovaný v Potvoriciach na ploche viac ako 15 000 m² a zamestnáva cca 200 zamestnancov. Askoll Slovakia s.r.o. vyrába elektromotory pre významných výrobcov bielej techniky, napr. Whirlpool, Indesit, Candy, Brandt France Gorenje, ktoré sú určené prevažne pre európsky trh.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3345083  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac