Zástupca vedúceho obchodu - trainee

ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať manažérom, príď do nášho ASKOtímu a všetko potrebné ťa naučíme!

Trainee Zástupca vedúceho predajne  je určený pre ľudí, ktorí sú otvorení získavaniu nových pracovných skúseností alebo chcú zmeniť svoju doterajšiu kariéru.

Čo je ASKO Trainee program?

ASKO Trainee program je skvelou príležitosťou, ak máš pozitívny vzťah k obchodu a odhodlanie stať sa prvotriednym manažérom.

Vďaka nášmu Trainee programu je to možné aj bez skúseností v maloobchode. Počas 12 -mesačného programu ťa postupne zaškolíme do všetkých procesov.

Po úspešnom ukončení programu povedieš vlastný tím na svojej predajni a staneš sa plnohodnotným manažérom.

Tvoja pracovná náplň

  • Chceš zmeniť svoju kariéru a stať sa manažérom aj bez skúseností v maloobchode? Tak táto ponuka je presne pre teba. My ti k tomu pribalíme super plat, skvelé prostredie a kolegov, ktorí ťa všetko naučia.
  • ASKO Trainee program trvá 12 mesiacov a skladá sa z troch fáz:
  • Počas prvej fázy získaš základné vedomosti a znalosti v oblasti              predaja prostredníctvom pobytu na naších predajniach. Vyskúšaš si prácu na každej pozícii, vďaka čomu budeš mať ten najlepší prehľad, ktorý ti pomôže pri vedení predajne.
  • V druhej fáze si rozvíjaš svoje riadiace kompetencie, ako viesť tím.
  • V tretej fáze ťa čaká osvojenie si znalostí ako aj návštěva na vybraných oddeleniach centrály.
  • Po úspešnom zapracovaní a ukončení programu sa staneš manažérom a budeš tak niesť zodpovednosť za celkový chod predajne a svoj tím zamestnancov.

Ponúkame:
* Zázemie stabilnej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti
* Moderné pracovné prostredie
* Ochotný a nápomocný kolektív
* Kvalitné zaškolenie a ďalšie rozvojové školenia, ktoré napomáhajú odborne rásť
* Motivujúce finančné ohodnotenie
* Zodpovednú, samostatnú a zaujímavú prácu, možnosť sebarealizácie
* Otvorenosť, férové jednanie
* Zamestnanecké benefity / zľavy na nákup tovar, odmeny pri životnom a pracovnom jubileu a iné /

V prípade, že Vás naša ponuka práce zaujala, pošlite nám pomocou zodpovedného tlačidla svoj profesijný životopis. Ak Vás zaradíme do výberového konania, budeme Vás kontaktovať.

V prípade, že nebudete kontaktovaný do 14 dní od odoslania Vášho životopisu, považujte pre tentokrát výberové konanie z našej strany za ukončené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Za sebou máš minimálne ukončenú strednú školu.
  • Táto ponuka je pre teba, aj keď si dlhšie pracoval v inej oblasti a teraz sa obzeráš po inej práci.
  • Máš pozitívny prístup k obchodu, ale skúsenosti v ňom nie sú podmienkou.
  • Píšeš si medzi svoje skúsenosti vedenie tímu? Super, ale nie je to nevyhnutnosť a radi ťa do toho zaučíme.
  • Vieš na seba prevziať zodpovednosť a zvládaš aj náročnejšie situácie.
  • Analytické myslenie a komunikačné schopnosti máš na vysokej úrovni a chceš na sebe pracovať.
  • Nemáš problém s cestovaním, nebojíš sa fyzickej práce ani práce cez víkendy.

ASKO NÁBYTOK spol. s.r.o, je spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu s nábytkom ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Od roku 2011 je ASKO súčasťou nemeckej podnikateľskej skupiny PORTA.
S našimi 22 pobočkami patríme dnes k najlepším a najúspešnejším predajcom nábytku ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Naša firemná filozofia sa od začiatku opiera o spoľahlivosť, angažovanosť a čestnosť vo vzťahu ako k našim zákazníkom, tak aj k našim zamestnancom a dodávateľom. Tento koncept je základným kameňom nášho úspechu.
ASKO - to je priateľské poradenstvo, najlepší servis, obrovský výber, skutočné cenové výhody ale predovšetkým osobná blízkosť k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Ignacik
E-mail: poslať životopis
ID: 4852195  Dátum zverejnenia: 11.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac