Zástupca vedúceho predajne TRAINEE (region zapadne Slovensko)

ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď, prípdadne dohodou
1 300 - 2 500 EUR/mesiacProvízny systém (základná - garantovaná mesačná mzda je 1300 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zastupovanie vedúceho obchodu - kompletné vedenie obchodu
zodpovednosť za ekonomické ukazovatele obchodu a ich vyhodnotenie
administratívne činnosti súvisiace s prevádzkou obchodu
efektívne riadenie, hodnotenie, motivácia podriadených zamestnancov a ich podpora pri plnení úloh, plánovanie zmien
aktívna práca v obchode
úspešná realizácia obchodnej politiky spoločnosti
úzka spolupráca s oblastným vedúcim predaja a ostatnými oddeleniami spoločnosti

Ponúkame:
zázemie stabilnej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti
moderné pracovné prostredie
motivujúce finančné ohodnotenie - provízny systém
zodpovednú, samostatnú a zaujímavú prácu
dôsledné zaškolenie
maximálnu podporu oblastného vedúceho predaja a centrály spoločnosti

V prípade, že nebudete kontaktovaný do 14 dní od odoslania Vášho životopisu, považujte pre tentokrát výberové konanie z našej strany za ukončené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

minimálne stredoškolské vzdelanie zakončené maturitou
dlhoročné skúsenosti s vedením tímu a s prácou vo vedúcej pozícii v maloobchode, najmenej 2-3 roky
výborné komunikačné a riadiace schopnosti
flexibilita, samostatnosť, loajalita
orientácia na zákazníka
orientácia na výsledok
odolnosť voči stresu
vysoké pracovné nasadenie
práce s PC na užívateľskej úrovni
vodičský preukaz skupiny "B"
trestná bezúhonnost
ochota pracovať v sedemdňovom pracovnom týždni s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časom

ASKO NÁBYTOK spol. s.r.o, je spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu s nábytkom ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Od roku 2011 je ASKO súčasťou nemeckej podnikateľskej skupiny PORTA.
S našimi 22 pobočkami patríme dnes k najlepším a najúspešnejším predajcom nábytku ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Naša firemná filozofia sa od začiatku opiera o spoľahlivosť, angažovanosť a čestnosť vo vzťahu ako k našim zákazníkom, tak aj k našim zamestnancom a dodávateľom. Tento koncept je základným kameňom nášho úspechu.
ASKO - to je priateľské poradenstvo, najlepší servis, obrovský výber, skutočné cenové výhody ale predovšetkým osobná blízkosť k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: STORE MANAŽER BRATISLAVA
E-mail: poslať životopis
ID: 4543212  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac