Skladník / Montážnik (ASKO - NÁBYTOK Košice)

ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o.

Miesto práce
Alejová, Košice
Termín nástupu
Ihneď, prípdadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRAVOVNEJ POZÍCIE:

  • podieľa se na fyzických operáciách spojených s uskladňovaním a vyskladňovaním tovaru
  • zodpovedá za fyzický príjem a výdaj tovaru
  • kontroluje tovar pri zaskladňovaní
  • zodpovedá za uloženie a inventúru tovaru na určenom mieste

PONÚKAME:
  • zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • podbrobné zaškolenie a zapracovanie
  • príspevok na stravu - stravné lístky
  • zamestnanecké zľavy

V prípade, že nebudete kontaktovaný do 14 dní od odoslania Vášho životopisu, považujte pre tentokrát výberové konanie z našej strany za ukončené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

POŽADUJEME:
  • prax na podobnej pozícii výhodou
  • preukaz na riadenie VZV výhodou
  • zodpovednosť, samostatnosť,
  • fyzickú zdatnosť
  • trestnú bezúhonnosť

ASKO NÁBYTOK spol. s.r.o, je spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu s nábytkom ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Od roku 2011 je ASKO súčasťou nemeckej podnikateľskej skupiny PORTA.
S našimi 22 pobočkami patríme dnes k najlepším a najúspešnejším predajcom nábytku ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Naša firemná filozofia sa od začiatku opiera o spoľahlivosť, angažovanosť a čestnosť vo vzťahu ako k našim zákazníkom, tak aj k našim zamestnancom a dodávateľom. Tento koncept je základným kameňom nášho úspechu.
ASKO - to je priateľské poradenstvo, najlepší servis, obrovský výber, skutočné cenové výhody ale predovšetkým osobná blízkosť k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vedoucí Košice
E-mail: poslať životopis
ID: 2833639  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou