Skladník s VZV

ASIMEX s. r. o.

Miesto práce
Ľudmily Podjavorinskej 10, Nové Mesto nad Váhom
Ihneď, termín začatia pracovného pomeru je možné prispôsobiť na základe dohody s uchádzačom.
Od 1 150 EUR/mesiac+ 65 EUR/mesiac stravné (netto) + 400 EUR/rok inventúrny bonus (netto) + kvartálny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 1 zmenu, ranná: 7:00 - 15:30 h
- prijímanie tovarových zásob do skladu vrátane fyzickej kontroly a práce s mobilným skladníkom (PDA)
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného tovaru informačnými štítkami
- vyskladňovanie tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka, ručne riadeného elektrického vozíka a inej manipulačnej techniky
- ručná manipulácia s bremenami
- vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky
- zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému
- podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Kvalitne odvedená práca si zaslúži byť odmenená. Pre našich zamestnancov máme pripravenú radu benefitov, ktoré radíme do troch skupín:

Finančné bonusy:
Vaše mimoriadne pracovné výsledky budú štvrťročne hodnotené a odmenené špeciálnym bonusom. Významné životné udalosti, ako sú svadba, narodenie dieťaťa, okrúhle výročie a iné, tiež nezostanú nepovšimnuté. Môžete sa tešiť na bonus pri životnej udalosti.

Pracovné prostredie:
Je v našom záujme, aby ste sa u nás profesijne rozvíjali a pracovali na pozíciách, ktoré sú v súlade s Vaším talentom.
Naše pracovisko je zariadené moderne a komfortne, meníme a prispôsobujeme si pracovné prostredie našim potrebám.

Zážitok:
Tvorivú atmosféru a dobré vzťahy v kolektíve pravidelne posilňujeme na pestrých teambuildingoch (splavy, motokáry, family days, spoločné fandenie na športových podujatiach a iné).
Na Vaše súkromné zážitky poskytujeme 5 dní plateného voľna naviac.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis.
Spoločnosť ASIMEX bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

• proaktívny a zodpovedný prístup k práci

• schopnosť pracovať samostatne
• precíznosť a zmysel pre detail
• oprávnenie a prax na VZV
• fyzická zdatnosť
• skúsenosti s prácou s manipulačnou technikou
• skúsenosti s prácou so skenerom a skladovou dokumentáciou - výhodou

Spoločnosť ASIMEX s.r.o. zastupuje popredných výrobcov materiálov a náradia v oblasti výstavby inžinierskych sietí a potrubných systémov. Odberatelia spoločnosti sú: veľkoobchody (voda, plyn, kúrenie), stavebné spoločnosti, vodárenské spoločnosti, SPP - distribúcia, a.s.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4499875  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac