Materiály pre inžinierske siete.

www.asimex.sk

Výkonný asistent - Fakturant

Miesto práce
Ľudmily Podjavorinskej 10, Nové Mesto nad Váhom

10/2020 Termín začatia pracovného pomeru je možné prispôsobiť na základe dohody s uchádzačom.
Celková mzda (brutto)
900 - 1.100 EUR/mesiac
Na základe Vašich skúseností, odbornosti a kvalifikácie, môže byť mzda dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

  • Administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti
  • Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov
  • Príprava podkladov pre externú účtovnícku / auditórsku kanceláriu
  • Vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií
  • Komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami
  • Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad
  • Vedenie HR agendy (zmluvy, podklady pre mzdové účtovníctvo, kurzy a školenia zamestnancov)

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

  • - koncoročný bonus
  • - bonus pri životnej udalosti
  • - dlhodobá pracovná perspektíva
  • - možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

Rád prijímaš nové výzvy a hľadáš team s progresívnym prístupom k práci?
Využi príležitosť pracovať v dynamicky rastúcej spoločnosti, ktorá má rada nové nápady, zodpovedný a pozitívny prístup. Radi dávame príležitosť k sebarealizácie a kariérnemu rozvoju. U nás ťa čaká mladý priateľský kolektív, moderné a komfortné pracovné prostredie a okrem profesionálneho pracovného nasadenia aj množstvo zábavy počas originálnych teambuildingov

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť ASIMEX bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

PREDPOKLADANÝ TERMÍN UKONČENIA VÝBEROVÉHO KONANIA

15.10. 2020

Požiadavky na zamestnanca

POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

VZDELANIE V ODBORE

Ekonomické

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

OSTATNÉ ZNALOSTI

Fakturácia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Money S5 - pokročilý
Finančné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Office 365 - pokročilý

VODIČSKÝ PREUKAZ

B

POČET ROKOV PRAXE

3 - roky v odbore finančné účtovníctvo

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

precíznosť, samostatnosť, proaktívny prístup k práci, cieľavedomosť, organizačné schopnosti

Inzerujúca spoločnosť

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI

Spoločnosť ASIMEX s.r.o. zastupuje popredných výrobcov materiálov a náradia v oblasti výstavby inžinierskych sietí a potrubných systémov. Odberatelia spoločnosti sú: veľkoobchody (voda, plyn, kúrenie), stavebné spoločnosti, vodárenské spoločnosti, SPP - distribúcia, a.s.

POČET ZAMESTNANCOV

10-19 zamestnancov

ADRESA SPOLOČNOSTI

ASIMEX s.r.o.
Ľ. Podjavorinskej 10
91501 Nové Mesto nad Váhom

KONTAKT

Kontaktná osoba: Andrej Čížik
Tel.: +421907788875
ID: 3977770  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac