Obchodný referent

ASIMEX s. r. o.

Miesto práce
Ľudmily Podjavorinskej 10, Nové Mesto nad Váhom
01.07.2020 Termín začatia pracovného pomeru je možné prispôsobiť na základe dohody s uchádzačom.
Od 1 200 EUR/mesiacNa základe Vašich skúseností, odbornosti a kvalifikácie, môže byť mzda dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikovanie s dodávateľmi a odberateľmi spoločnosti v
materinskom a cudzom jazyku
- vypracovávanie technických a cenových ponúk na základe
požiadaviek zákazníkov
- spracovávanie prijatých a vystavených objednávok
- udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o zákazníkov
- zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky spoločnosti
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných
aktivít

- koncoročný bonus
- bonus pri životnej udalosti
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
Rád prijímaš nové výzvy a hľadáš team s progresívnym prístupom k práci?
Využi príležitosť pracovať v dynamicky rastúcej spoločnosti, ktorá má rada nové nápady, zodpovedný a pozitívny prístup. Radi dávame príležitosť k sebarealizácie a kariérnemu rozvoju. U nás ťa čaká mladý priateľský kolektív, moderné a komfortné pracovné prostredie a okrem profesionálneho pracovného nasadenia aj množstvo zábavy počas originálnych teambuildingov.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť ASIMEX bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Obchodná komunikácia - Pokročilý
Zákaznícky servis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Money S5 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Obchodná korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná prax na pozícii obchodný referent (nákupca/predajca) 3 roky

precíznosť, samostatnosť, proaktívny prístup k práci, cieľavedomosť, organizačné schopnosti

Spoločnosť ASIMEX s.r.o. zastupuje popredných výrobcov materiálov a náradia v oblasti výstavby inžinierskych sietí a potrubných systémov. Odberatelia spoločnosti sú: veľkoobchody (voda, plyn, kúrenie), stavebné spoločnosti, vodárenské spoločnosti, SPP - distribúcia, a.s.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3911224  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac