1 500 - 2 000 EUR

Inžinier kvality

ASG Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.01.2020
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného inžiniera kvality pre novootvorenú prevádzku rodinného typu.
Hlavné úlohy:
Riadenie a starostlivosť o rozvoj a zlepšovanie systému manažmentu kvality
Vstupná kontrola kvality dodávaných dielov a komunikácia s dodávateľmi
Plánovanie a aktívna účasť na interných, dodávateľských, zákazníckych a certifikačných auditov
Zodpovednosť za kvalitu výrobkov, zisťovanie príčin vzniku zníženej kvality výrobkov, návrh opatrení na dosiahnutie požadovanej kvality - Procesná kontrola spolupráca pri riešení problémov s výrobkami, spolupráca pri vytváraní FMEA, kontrolných plánov
Spolupracovanie na nových projektoch a vzorkovanie, tvorba podkladoch pre nové diely podľa zákazníckych požiadaviek (PPAP, PPF)
Tvorba kontrolných a pracovných inštrukcií, kontrola dodržiavania technologickej disciplíny, príprava vizualizácií, meranie výrobkov
Zber požadovaných dát pre kontrolu kvality, realizácia štatistických analýz, uplatňovanie operačnej analýzy
Riadenie procesu dodávateľských a zákazníckych reklamácií, vytváranie 8D Reportov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

brutto 1500-2000€ + prémie

práca v malej firme s kompetenciami a výhodami veľkej firmy
rýchle presadenie zmien bez zbytočnej byrokracie
rýchle rozhodovanie a kompetencia rozhodovať
možnosť ovplyvniť rozvoj a vývoj firmy

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich kritéria mailom, prípadne telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 38 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma ASG sa zoberá výrobou komponentov s plastov pre automobilový priemysel, výrobou filtrov a montážou výrobkov pre prevažne automobilový priemysel. Otvárame prevádzku v Trenčíne, ktorá bude mať približne 20 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

ukončené vysokoškolské vzdelanie technického smeru, certifikát interný auditor ISO 9001; ISO TS 16949; ISO 14001
ovládanie nástrojov používaných v automotive napr. FMEA, SPC, MSA; VDA 6.3, PPAP, Ischikawa)
znalosť NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni
Znalosť práce PC ( MS Office, Outlook, AutoCAD )
viacročné pracovné skúsenosti na podobnej pozícií, ochota cestovať
schopnosť operatívne riešiť problémy, orientácia na výsledok
vlastná iniciatíva, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita, komunikačné zručnosti
skúsenosti s technickou dokumentáciou, orientácia na trhu relevantných technológií
orientácia na kvalitu

Spoločnosť sa venuje výrobe výrobkov z plastov a poradenskej činnosti v oblasti automotive (hlavne optimalizácia procesov), sprostredkovaniu práce a poradenskej činnosti pre uchádzačov o zamestnanie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Hanzlíkovská 746/50
91105 Trenčín

Kontakt

ID: 3757673   Dátum zverejnenia: 8.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   brutto 1500-2000€ + prémie