Asistentka + pomocné účtovné práce Bernolákovo

ASCON solutions s. r. o.

Miesto práce
Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
4 EUR/hod.mzda podľa skúseností brutto od 4€/ hodina + možné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce
- evidencia, vystavovanie, kontrola správnosti účtovných dokladov
- administratívne práce súvisiace s agendou zakladania firiem online
- komunikácia s úradmi (živnostenský úrad, daňový úrad, obchodný register)
- účtovanie v tíme účtovníkov pod dohľadom senior účtovníka
- príprava a spracovanie miezd
- pripravovanie výkazov, analýz, zostáv a reportov pre účely účtovné, daňové, štatistické-

Okrem mladého kolektívu s „rodinným duchom“ ťa čakajú aj rôzne benefity ako:
- možnosť rýchleho profesného rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- individuálny prístup k zamestnancom (nie ste pre nás iba číslo)
- školenia v ekonomickej oblasti
- stravné lístky
- jazykové vzdelávanie
- príspevok na šport - MultiSport
- kávička, čaj, koláčiky a ovocie

Výhodou pre zaradenie do výberového procesu je minimálne polročná skúsenosť v oblasti účtovníctva. Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania budú zahrnutí kandidáti spĺňajúci zadané kritériá, ktorých budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je prax v oblasti účtovníctva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o vzdelávanie v oblasti účtovníctva
- znalosť práce s internetom a s vyhľadávaním odborných informácií
- sledovanie termínov a ich dodržiavanie
- schopnosť určiť si priority
-zmysel pre zodpovednosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- osobná motivácia pre prácu

ASCON - spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti daňového a podnikového poradenstva, spracovania účtovnej a mzdovej agendy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4036564  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.