Špecialista predaja použitých strojov

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo u nás budete robiť?
- vyhľadávať vhodné použité stroje na kúpu a následný predaj
- kontrolovať technický stav strojov a príslušenstva
- objednávať prepravy strojov
- zabezpečovať administratívu spojenú s nákupom, predajom, dovozom, vývozom použitých strojov
- cestovať po celej Európe (cestovanie je častou a nevyhnutnou súčasťou tejto pozície)
- vyhľadávať nové obchodné príležitosti
- dbať o našu súčasnú klientelu, pretože spokojný zákazník = spokojný obchodník

Prečo pracovať v ASCENDUM?
- sme stabilná firma s mnohoročnými skúsenosťami v odbore
- sme féroví, preto sa u nás mzda odvíja od odvedenej práce
- máme nastavený provízny systém, takže za každý úspešný obchod Vás čaká ďalšie ohodnotenie - provízie, ktoré nie sú zastropované!
- ak má firma daný rok dobré výsledky (a že ich máme), čaká na Vás tzv. „mimoriadna odmena“ alebo 13. mzda
- dostanete služobné auto, ktoré môžete využívať aj na súkromné účely
- Vaša pracovná doba bude pružná – záleží na potrebách klientov, trhu a Vás,
- príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera poskúšobnej dobe
- máte možnosť kariérneho posunu v rámci pobočky či celej spoločnosti
- budeme Vás neustále zdokonaľovať v rámci interných aj externých školení (v SR i zahraničí)
- ponúkame odmenu za odporúčanie kolegu či kolegyne
- dáme Vám služobný notebook a mobil (to je dnes už samozrejmosť)

"Táto reklama je napísaná v mužskom rode. Tento prístup bol zvolený výlučne s cieľom zabezpečiť čo najvyššiu plynulosť textu. V žiadnom prípade nevyjadruje rodovo podmienený alebo diskriminačný prístup spoločnosti ASCENDUM Stavební stroje Slovensko s.r.o. voči mužským a ženským uchádzačom o voľné pracovné miesta."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Ako si vás predstavujeme?
- orientujete sa v stavebnej technike a financiách
- máte ťah na bránku a záleží vám na úspešnom výsledku
- ste samostatná osoba, ktorá využíva, sedliacky rozum“
- máte základné znalosti práce s PC (Windows Office, CRM výhodou)
- viete anglicky – v rámci cestovania je komunikácia nevyhnutná
- máte pozitívny prístup ku klientom

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s.r.o. je súčasťou skupiny Ascendum Group, ktorá patrí medzi popredné obchodné spoločnosti na trhu v predaji strojov pre stavebný sektor a infraštruktúru.

V súčasnej dobe je tiež výhradným distribútorom stavebných strojov spoločnosti Volvo Construction Equipment v Slovenskej republike. Ascendum je nadnárodná spoločnosť s rodinnými koreňmi so sídlom v Portugalsku.

Firma bola založená v roku 1959 a pôsobí v Portugalsku, Španielsku, Spojených štátoch, Turecku, Mexiku, Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Slovensku, Rumunsku, Chorvátsku, Slovinsku, Bosne a Hercegovine a Moldavsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4780026  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac