Servisný technik (VOLVO stavebné stroje)

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu hľadáme kolegu, ktorý sa pridá k nášmu servisnému tímu. Ak máš odhodlanie, nadšenie, štipku obchodného ducha a vzťah k technike, na pozícii Servisný technik Ti ponúkame nasledovnú prácu:

- vykonávanie servisných prác na stavebných strojoch VOLVO
- určovanie rozsahu opráv a potrebných náhradných dielov na základe obhliadky stroja
- spolupodieľanie sa na rozhodovaní o spôsobe a rozsahu riešenia záručných opráv
- starostlivosť o zverené služobné vozidlo, notebook, mobil, ...

- trvalé zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- školenia na podporu profesionálneho rozvoja
- služobný automobil, notebok, telefón aj na súkromné účely
- 13. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu respektíve doplnenia informácií nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo e-maile.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automobilový alebo strojný priemysel

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- flexibilita
- spoľahlivosť
- schopnosť motivovať ľudí okolo

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s.r.o. je súčasťou skupiny Ascendum Group, ktorá patrí medzi popredné obchodné spoločnosti na trhu v predaji strojov pre stavebný sektor a infraštruktúru.

V súčasnej dobe je tiež výhradným distribútorom stavebných strojov spoločnosti Volvo Construction Equipment v Slovenskej republike. Ascendum je nadnárodná spoločnosť s rodinnými koreňmi so sídlom v Portugalsku.

Firma bola založená v roku 1959 a pôsobí v Portugalsku, Španielsku, Spojených štátoch, Turecku, Mexiku, Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Slovensku, Rumunsku, Chorvátsku, Slovinsku, Bosne a Hercegovine a Moldavsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4541503  Dátum zverejnenia: 24.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac