Obchodný zástupca - Slovensko Západ

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 1 100 EUR/mesiacOd 1.100 EUR/mesiac. Z právnych dôvodov sme povinní zverejniť minimálnu mzdu pre túto pozíciu, ktorá je 1.100 EUR brutto mesačne. Okrem toho ponúkame bonusy súvisiace s pracovným výkonom, ktoré sú veľmi motivujúce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Operatívna zodpovednosť za zákazníkov na západnom Slovensku
- Udržiavanie a rozširovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Aktívne hľadanie nových príležitostí, ktoré smerujú k rozšíreniu produktového portfólia
- Pozitívna komunikácia so zainteresovanými stranami v rámci organizácie, ako aj so zákazníkmi

- Práca pre globálnu spoločnosť, ktorá je jedným z lídrov v oblasti stavebných strojov
- Vzrušujúca a kreatívna práca v slovenskej pobočke s agilným predajným tímom
- Podpora podnikateľského ducha a možnosti prevzatia produktového portfólia
- Motivačný plat a štedré bonusy
- Vlastné firemné auto aj na súkromné účely
- Školenia a podpora pre osobný rast

Kontaktná osoba: Michael Hjemgard, obchodný riaditeľ / [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CRM (Customer Relationship Management) - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Dobrá sieť kontaktov a predchádzajúce skúsenosti so stavebnými strojmi/firmami na Slovensku sú nevyhnutnosťou
- Vynikajúca kreativita a energizujúce pracovné schopnosti s profesionalitou a vášňou
- Niekoľkoročné odborné skúsenosti sú výhodou
- Plynulá angličtina a solídne zručnosti v MS Office
- Zručnosti SAP sú výhodou
- Ochota zdieľať osvedčené postupy s kolegami z Rakúska, Portugalska, Českej republiky, Maďarska, Rumunska a mnohých ďalších

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s.r.o. je súčasťou skupiny Ascendum Group, ktorá patrí medzi popredné obchodné spoločnosti na trhu v predaji strojov pre stavebný sektor a infraštruktúru.

V súčasnej dobe je tiež výhradným distribútorom stavebných strojov spoločnosti Volvo Construction Equipment v Slovenskej republike. Ascendum je nadnárodná spoločnosť s rodinnými koreňmi so sídlom v Portugalsku.

Firma bola založená v roku 1959 a pôsobí v Portugalsku, Španielsku, Spojených štátoch, Turecku, Mexiku, Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Slovensku, Rumunsku, Chorvátsku, Slovinsku, Bosne a Hercegovine a Moldavsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4310654  Dátum zverejnenia: 22.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac