Servisný technik stavebných strojov VOLVO

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a spoľahlivého poľného opravára, ktorý bude mať na zodpovednosť servis, údržbu a opravu stavebných strojov VOLVO.

Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
Školenia na podporu profesionálneho rozvoja
Služobný automobil
Notebook a všetko potrebné k výkonu pracovnej pozícií
Služobný mobilný telefón
5 týždňov dovolenky
Participácia na dôchodkom poistení

Informácie o výberovom konaní

Ponúkaný plat od 1200€ podľa reálnych schopností uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci
Chuť pracovať a učiť sa nové veci
Precíznosť a spoľahlivosť
Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Ascendum Stavebné stroje Slovensko s.r.o. je súčasťou skupiny Ascendum Group, ktorá patrí medzi popredné obchodné spoločnosti na trhu v predaji strojov pre stavebný sektor a infraštruktúru.

V súčasnej dobe je tiež výhradným distribútorom stavebných strojov spoločnosti Volvo Construction Equipment v Slovenskej republike. Ascendum je nadnárodná spoločnosť s rodinnými koreňmi so sídlom v Portugalsku.

Firma bola založená v roku 1959 a pôsobí v Portugalsku, Španielsku, Spojených štátoch, Turecku, Mexiku, Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Slovensku, Rumunsku, Chorvátsku, Slovinsku, Bosne a Hercegovine a Moldavsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3869925  Dátum zverejnenia: 10.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac