Reagujte bez životopisu
Logo ASCENDENS s. r. o.

Dentálna hygienička / hygienik

ASCENDENS s. r. o.

Miesto práce
J. Dalloša, Sládkovičovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca (v prípade študenta práca popri ošetrujúcom Dr. ) v rozsahu dentálnej hygieny a motivácie pacienta. dbáme o to aby pacient od nás odchádzal nielen s čistým chrupom ale aj pomôckami a inštruktážou ako sa o svoj chrup starať.

spolupráca s chirurgom a ošetrujúcim Dr.

Do nášho tímu ASCENDENS hľadáme dentálnu hygieničku/hygienika s chuťou pracovať a starať sa čistotu chrupu našich pacientov. Ponúkame bezpečné prostredie, neustále napredovanie vo forme edukačných aktivít ako sú školenia a kurzy, práca s optickým zväčšením vítaná, možnosť príspevku.

rôzne pracovné benefity ako flexibilná pracovná doba, prípadne možnosť dohody.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Dentálna hygienička

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatná práca s pacientom, príjemná odborná komunikácia, motivácia, chuť pracovať a zlepšovať sa, príjemné vystupovanie.

dochvíľnosť, ústretovosť, empatia, ochota

Sme Ascendens - dentálne štúdio zamerané na zubnú starostlivosť pre celú rodinu.

Kontakt

ID: 4828486  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac