Nadštandardná mzda a benefity, ubytovanie zabezpečené - hľadáme šikovných operátorov s nástupom ihneď!

Ascari s.r.o.

Miesto práce
Hyundai Nošovice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
11.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 21 000 Kč až do 30 000 Kč + príplatky , dochádzkový bonus vo výške 1 600 Kč, ubytovanie zabezpečené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá montáž v čistom a modernom prostredí
- ľahká a rôznorodá práca
- práca v trojzmennej prevádzke

Zamestnanecké výhody, benefity

Prvé 3 mesiace : 21 000 Kč + dochádzkový bonus 1600 Kč
4 - 6 mesiac : 22 750 Kč + dochádzkový bonus 1600 Kč
Po 1 roku : 25 350 Kč + dochádzkový bonus 1600 Kč
V rámci benefitov sa môžete tešiť na :
-kompletné zaškolenie a servis koordinátora samozrejmosťou
- dotované stravné, chutné jedlo za 25 Kč
-fitness, masáže a rehabilitácie ZDARMA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hyundai - Nošovice

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme zručných uchádzačov do mladého kolektívu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 4 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3427843  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 21 000 Kč až do 30 000 Kč + príplatky , dochádzkový bonus vo výške 1 600 Kč, ubytovanie zabezpečené