Reagujte bez životopisu

Čašník

ASCA SK s.r.o.

Miesto práce
Horský hotel a koliba Kožiar, Žiar
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacK základnej mzde prináležia víkendové príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každý hotel, reštaurácia a jeho prostredie majú svoje čaro. Preto práca v kolibe horského hotela nie je pre každého, ale len pre gurmánov :) Úžasná príroda Žiarskej doliny a unikátna koliba tvoria ideálne predpoklady pre pohodovú prácu s pohodovými zákazníkmi. Žiadne škrobenie a pretvárky od zamestnancov nečakáme, práve naopak, ústretovosť, pohodovú komunikáciu a zmysel pre hory. Očakávame to, čo budete očakávať Vy od našich hostí...a dostanete to. Zodpovednosť za: poskytovanie kvalitného servisu pre zákazníka, up sellingové schopnosti, organizačné schopnosti.

Okrem úžasného prostredia hlavne možnosť vzdelávania sa, teambuildingové aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov. Stravovanie v rámci hotela. Finančné bonusy podľa pracovného výkonu.

Informácie o výberovom konaní

Životopis je vítaný.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, seriózny prístup k práci a spoločnosti, tímový hráč.

Spoločnosť sa zaoberá cestovným ruchom, prevádzkou reštauračných, ubytovacích a športovo - relaxačých zariadení. Naša spoločnosť vytvára produkty a služby s dôrazom na kvalitu a nie kvantitu, na čo nadväzújú nielen požiadavky, ale aj primerané ohodnotenie pracovného tímu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

ASCA SK, s.r.o.
Svätý Kríž 62
032 11 Svätý Kríž

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Gemzický
Tel.: +421904633622
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3968459  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac