Skladník pre IT distribútora - pri Zlatých Pieskoch

ASBIS SK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
830 EUR brutto + 70 EUR bonus + variabilná zložka od 0 EUR až 200 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedný za kontrolu prijímaného tovaru a riadne naskladnenie, prípadne za spracovanie požiadaviek na dodávku tovaru podľa dodacieho listu a prípravu tovaru na vývoz. Ponúkame moderný sklad s výpočtovou technikou a elektro produktami, čisté a priestranné klimatizované priestory. Pracuje sa na rannú a poobednú zmenu. Nadriadený je férový a komunikácii otvorený človek. K dispozícii sú šatne a sociálne zariadenia ako súčasť skladových priestorov, "oddychová miestnosť", kuchynka.

Pracovná doba:
- týždenná ranná zmena (8:30 – 17:00) a týždenná poobedná zmena (13:00 – 21:30)

Náplň práce:
• výdaj, príjem a balenie tovaru
• osobný výdaj tovaru zákazníkom
• príprava zásielok pre reťazce a reexport
• vybavovanie zápožičiek a vratiek tovaru
• tvorba a kontrola dokumentácie súvisiacej s expedíciou tovaru – tlač dokladov a expedičných štítkov
• dodržiavanie BOZP a PO v priestoroch skladu
• vykonávanie pravidelných inventúr
• starostlivosť o pridelenú techniku – VZV, rampy, brány a iné
• spolupráca s oddelením reklamácií a servisu
• plnenie pokynov vedúceho zmeny a skladu
• udržiavanie poriadku na pracovisku – v priestoroch celého skladu a v externých priestoroch nakladacích rámp

• Pracovná zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
• Pracovné zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• Benefitný program formou cafeterie
• Stravné nad rámec zákona aj počas dovolenky
• Poistenie pre prípad škody spôsobenej zamestnancom zamestnávateľovi
• Zamestnanecké eventy
• Finančné príspevky pri osobných a pracovných výročiach (svadba, narodenie dieťaťa, okrúhle narodeniny, pracovné výročie)
• Bezproblémové parkovanie

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis s nasledovným súhlasom: "Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise (vrátane fotografie) a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich na účely hľadania práce v spoločnosti ASBIS SK spol. s r. o. a zaradením do evidencie potenciálnych uchádzačov o zamestnanie."

Udelenie súhlasu je dobrovoľné. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať úplne alebo z časti (i) zaslaním emailu o odvolaní súhlasu na adresu ([email protected]) alebo (ii) zaslaním písomného oznámenia o odvolaní súhlasu na adresu spoločnosti ASBIS SK.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• platný preukaz VZV výhodou
• prax s VZV
• AJ - základy
• znalosť Word, Excel, outlook, e-mail
• zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
• znalosť predpisov BOZP
• znalosť skladových systémov

Spoločnosť ASBIS SK je jedným z najväčších distribútorov informačných a komunikačných technológií, produktov a služieb a najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia.

ASBIS SK distribuuje hotové produkty svetových značiek, ako tablety, smartfóny, notebooky, počítače, servery a sieťové zariadenia, ako aj IT komponenty a komplexné riešenia pre enterprise segment a systémových integrátorov.

Dôležitou súčasťou pôsobenia ASBIS SK je vzdelávanie obchodných partnerov, ich zákazníkov a odbornej verejnosti. Je certifikovaným školiacim a testovacím strediskom významných značiek, ako napríklad IBM, VMware, alebo Checkpoint. Okrem školení a workshopov organizuje významné podujatie Techfest.

Neustálym rozvojom a dopytom po službách spoločnosti sa ASBIS SK postupne rozrástla z deviatich zamestnancov na súčasných vyše 150 profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v IT oblasti.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3333901  Dátum zverejnenia: 9.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 830 EUR brutto + 70 EUR bonus + variabilná zložka od 0 EUR až 200 EUR mesačne