Grafik, grafický dizajnér

ASAPRINT

Miesto práce
Električná, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ideálne ihneď, podľa možností
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiacSme malá firma, nemáme tabuľkové platy. Výška mzdy záleží od tvojich skills. Takže to, čo tu je napísané ber s rezervou. Takisto záleží, či budeš pracovať na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, hľadáme k nám grafika!
Poznámka: Toto miesto je aj pre ženy. Len písať grafik/grafička by úplne rozhodilo tento text :).

Čo od teba očakávame:

1) ovládaš grafický software (Illustrator, InDesign a Photoshop),
2) vieš navrhovať pekné printové veci: vizitky, letáky, plagáty, časopisy, polepy výkladov a áut,...,
3) potrpíš si na detail a máš rád úhľadnosť a poriadok,
4) si chápavý a pozorný v čítaní zadania od zákazníka,
5) výbornú gramatiku a slušnosť v komunikácii so zákazníkom.

Akú skúsenosť požadujeme? Mal by si mať skúsenosť aspoň 3 roky v oblasti grafického dizajnu.
Ak nemáš absolútne žiadnu skúsenosť s prípravou grafiky pre tlač, táto pracovná pozícia nie je pre teba.

Hľadáme kolegu, ktorý s nami bude sedieť v Trenčíne, táto ponuka preto nie je určená pre uchádzačov pracujúcich na diaľku.

Ak skúsenosť máš a fascinuje ťa svet dizajnu a tlače a si ešte aj pohoďák, ktorý s nami vybehne na bowling, nečakaj a posielaj CV a ukážky prác!
Prosíme, na ukážku tvojich prác naozaj nezabudni. Forma prezentácie nie je dôležitá, dôležité sú samotné práce (takže stačí nám aj zložka s JPGčkami).

Tešíme sa na teba!

Pošli nám, prosím, CV a ukážky tvojich prác. Čím viac, tým lepšie.

V prvom kole budeme zbierať žiadosť. Ak sa nám bude zdať, že by sme mohli byť perfect match, zavoláme ťa na slovíčko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

Precíznosť
Cit pre detail
Cit pre estetiku
Pozitívny vzťah k technológiám

V ASAPRINTe ponúkame profesionálne reklamné a tlačové riešenia pre našich zákazníkov, ktorým sa snažíme vytvoriť nadštandardný zákaznícky zážitok a prvotriedny servis. Využívame pri tom moderné systémy a riešenia, čoho čerešničkou na torte je náš e-shop www.asaprint.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4624164  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac