Zámočník / montážnik s nemčinou, mesačne 2570 EUR+zaplatena strava (Ref. č.: 31072019)

AS technika - sypké hmoty, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke práce - rezanie, vŕtanie, brúsenie
Montážne práce - konštrukcie, dopravníkové systémy
Údržbárske práce - demontáž krytov, montáž dielov
Poskytnuté firemné vozidlo - nie je potrebné vlastné

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2.570 EUR/mesiac

neplatíte žiadne vstupné ani registračné, ani vedľajšie poplatky
práca na TPP
hrubá mzda 1617 EUR zaručujúca maximálne všetky sociálne zabezpečenia
zálohy možné už po prvom týždni
platené všetky sviatky 73 EUR denne
zabezpečená a zaplatená strava: raňajky a obedy v pracovné dni,
k tomu týždenne diéty 168 EUR
zamestnávateľom zabezpečené a uhradené ubytovanie počas celého týždňa,
plne hradené cestovné poistenie a poistenie výkonu práce,
plne hradené cestovanie do práce, taktiež z práce na ubytovanie
7 týždňový turnus, 1 týždeň voľno-plne hradené-priemernou mzdou,
platená 5 týždňová dovolenka - čerpanie priebežne, 3 týždne v lete
práca v príjemnom kolektíve,
ústretovosť zamestnávateľa pri vzniku nepredvídaných rodinných udalostí,
čerpanie sociálneho fondu na kultúrne akcie priamo v zahraničí
poskytnuté kompletne pracovné a ochranné pomôcky

Veľmi zaujímavé platové podmienky a istá práca aj v zimnom období. Garantované zdravotné a sociálne výhody pri nepredvídaných udalostiach. Čerpanie sociálneho fondu na kultúrne akcie. Žiadne skryté vedľajšie poplatky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

strojárske vzdelanie, strojárska prax, vodičský preukaz podmienkou, základy nemeckého jazyka podmienkou

Strojárska výrobná firma 12 rokov na trhu.
Naše dlhoročné skúsenosti Vám poskytujú istotu práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Priemyselný areál Šalgovík
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Majirošová Helena
Tel.: +421903807112
E-mail: poslať životopis
ID: 3728600   Dátum zverejnenia: 31.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2.570 EUR/mesiac