Zámočník / montážnik s nemčinou

AS technika - sypké hmoty, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke a montážne práce - montáž konštrukcií

hodinová mzda 9,20 EUR zaručujúca maximálne všetky sociálne zabezpečenia
zamestnávateľom hradené ubytovanie,
plne hradené cestovné poistenie a poistenie výkonu práce,
plne hradené cestovanie do práce, taktiež z práce na ubytovanie
7 týždňový turnus, 1 týždeň voľno-plne hradené,
platená 5 týždňová dovolenka - čerpanie priebežne, 3 týždne v lete
zabezpečená a zaplatená strava: raňajky a obedy v pracovné dni,
práca v príjemnom kolektíve,
ústretovosť zamestnávateľa pri vzniku nepredvídaných rodinných udalostí,
čerpanie sociálneho fondu na kultúrne akcie priamo v zahraničí

Veľmi zaujímavé platové podmienky a istá práca na dlhé obdobie. Garantované zdravotné a sociálne výhody pri nepredvídaných udalostiach. Vieme ľahko riešiť aj problémy s dlhmi z minulosti, aby práca u nás Vám poskytovala istotu a pohodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

strojárske vzdelanie, strojárska prax, vodičský preukaz podmienkou, základy nemeckého jazyka

Strojárska výrobná a montážna firma, 16 rokov na trhu.
Naše dlhoročné skúsenosti Vám poskytujú istotu práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3564233  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.500 EUR/mesiac