Asistent/-ka

AS-STYREX, s.r.o.

Miesto práce
Bellušova 14, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme milú, priateľskú, sebavedomú a organizačne zdatnú osobu, ktorá zabezpečí administratívne činnosti.
Ak máš tímového ducha, precíznosť a samostatnosť v krvi, si komunikatívny typ a chceš sa neustále učiť novým veciam, daj nám o sebe vedieť zaslaním svojho životopisu. Radi Ťa privítame na osobnom stretnutí, kde Ti bližšie predstavíme tieto hlavné činnosti a zodpovednosti asistenta/-tky:

- podpora riaditeľa pri dennej operatívnej činnosti
- organizovanie stretnutí, kontrola termínov
- vedenie kalendára nadriadeného
- príprava materiálov a prezentácií
- účasť na poradách operatívneho charakteru, zápisy z porád
- spracovanie a evidencia reportov a štatistík (spracovanie dochádzky, udeľovanie prístupov, agenda stravných lístkov a i.)
- spracovanie a evidencia korešpondencie, prijímanie návštev a tel. hovorov
- komunikácia s ostatnými úsekmi a oddeleniami spoločnosti
- ostatné administratívne práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800 EUR + 13 plat + ročná odmena

Ak sa rozhodneš pre prácu u nás, určite oceníš:
- príjemné, pozitívne nabité prostredie a super kolegov,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorenú komunikáciu,
- teambuildingové aktivity (vianočný večierok, športový deň)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.9.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát na pozíciu asistent/-ka spĺňa tieto odborné a osobnostné predpoklady:

- minimálne 2 ročná prax,
- aktívny a pozitívny prístup pri spolupráci s členmi tímu,
- vynikajúce komunikačné schopnosti,
- profesionálne vystupovanie,
- samostatnosť pri plnení úloh, schopnosť dotiahnuť veci do konca,
- pochopenie procesov, produktov a súvislostí,
- precíznosť, presnosť, zodpovednosť,
- ochota učiť sa a pravidelne sa vzdelávať,
- diskrétnosť a lojálnosť.

Sme moderná stavebná spoločnosť, založená na rodinnej báze, s prízvukom na etiku v podnikaní, majiteľov a zamestnancov, s dlhoročnou praxou a s osobným prístupom k zákazníkom.
Pôsobíme v oblasti stavebníctva a to hlavne v oblasti významnej obnovy bytových domov, zatepľovaní stavieb, dodávke a montáži strešných plášťov, rekonštrukcie balkónov, lodžií, terás, celkovej optimalizácii vstupných nákladov na bývanie formou dodávky alternatívnych zdrojov energií, merania a regulácií.
Ďalšia oblasť pôsobenia je dodávka stavebných materiálov prostredníctvom vlastnej predajne.
Ďalej ponúkame investorom služby, ako vyhotovenie projektových dokumentácií, energetických auditov, výstavby rodinných domov na kľúč a podobne, a to na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bellušova 14
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Štesková
E-mail: poslať životopis
ID: 3739172   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 EUR + 13 plat + ročná odmena