Skladník

AS-STYREX, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 13, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie tovaru na sklad od dodávateľov
- prijímanie a výdaj tovaru počas dňa zo a do skladu
- zodpovednosť za príjem a výdaj tovaru zo / na sklad
- zodpovednosť za správne naloženie materiálu v sklade
- zabezpečenie správneho uloženia tovaru v sklade
- miešanie farieb
- udržiavanie poriadku v sklade
- vykonávanie odbornej práce na vysokozdvižnom vozíku
- popisovanie dokumentácie o preberaní tovaru do a zo skladu
- dodržiavanie príkazov vedúceho a riešenie úloh zásobovania
- hmotná zodpovednosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 520 do 650 € * podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z, § 62, ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a ich využitia na pracovnej pozícii.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Ostatným ďakujeme veľmi pekne za záujem.

V zaslanej žiadosti o zaradenie do výberového konania žiadame pripojiť súhlas na spracovanie osobných údajov. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* manuálna zručnosť
* predchádzajúca prax v sklade s manipuláciou materiálu výhodou
* preukaz VZV (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1) - výhodou
* samostatnosť a dochvíľnosť
* organizačné schopnosti
* prax vo vedení motorového vozidla do 3,5 tony – výhodou
* fyzická zdatnosť

Sme moderná stavebná spoločnosť, založená na rodinnej báze, s prízvukom na etiku v podnikaní, majiteľov a zamestnancov, s dlhoročnou praxou a s osobným prístupom k zákazníkom.
Pôsobíme v oblasti stavebníctva a to hlavne v oblasti významnej obnovy bytových domov, zatepľovaní stavieb, dodávke a montáži strešných plášťov, rekonštrukcie balkónov, lodžií, terás, celkovej optimalizácii vstupných nákladov na bývanie formou dodávky alternatívnych zdrojov energií, merania a regulácií.
Ďalšia oblasť pôsobenia je dodávka stavebných materiálov prostredníctvom vlastnej predajne.
Ďalej ponúkame investorom služby, ako vyhotovenie projektových dokumentácií, energetických auditov, výstavby rodinných domov na kľúč a podobne, a to na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bellušova 14
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3630010   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 520 do 650 € * podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z, § 62, ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a ich využitia na pracovnej pozícii.