Reagujte bez životopisu

Prípravár stavieb

AS-STYREX, s.r.o.

Miesto práce
Bellušova, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacv závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta + pohyblivá zložka do výšky trojnásobku základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie prípravy stavby
• komunikácia s dodávateľmi a investormi
• objednávanie tovaru a zodpovednosť za skladové zásoby
• zodpovednosť za včasné zásobovanie stavieb materiálom
• pomoc pri riadení projektov
• práca s technickou dokumentáciou
• spracovanie cenových ponúk
• operatívne riešenie problémov

• motivujúci systém odmeňovania závislý od výsledkov
• pevné zázemie v prosperujúcej firme
• profesijné školenia
• zaujímavá a perspektívna práca v mladom kolektíve
• mobilný telefón
• stravné lístky

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Ostatným ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• organizačné schopnosti
• komunikačné schopnosti
• flexibilita, samostatnosť
• odborná spôsobilosť vítaná

Sme moderná stavebná spoločnosť, založená na rodinnej báze, s prízvukom na etiku v podnikaní, majiteľov a zamestnancov, s dlhoročnou praxou a s osobným prístupom k zákazníkom.
Pôsobíme v oblasti stavebníctva a to hlavne v oblasti významnej obnovy bytových domov, zatepľovaní stavieb, dodávke a montáži strešných plášťov, rekonštrukcie balkónov, lodžii, terás, celkovej optimalizácii vstupných nákladov na bývanie formou dodávky alternatívnych zdrojov energií, merania a regulácií.
Ďalšia oblasť pôsobenia je dodávka stavebných materiálov.
Ďalej ponúkame investorom služby, ako vyhotovenie projektových dokumentácií, energetických auditov, výstavbu rodinných domov na kľúč a podobne, a to na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3416714  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac