Projektový manažér pre zahraničné projekty

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy závisí od skúseností a výkonu uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu alebo kolegyňu na pozíciu projektový manažér/manažérka.
Požiadavky:
-plynulé ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom - základná podmienka (denná telefonická komunikácia v nemčine)
-tímový duch - zapadnutie do kolektívu
-zodpovednosť
-spoľahlivosť
-zmysel pre organizáciu
-skúsenosti v oblasti riadenia projektov

-práca s PC, nástroje MS Word, Powerpoint, Excel

-vodičské oprávnenie typu B

Hlavné pracovné činnosti:

​1. Plánovanie projektu
​2. Organizácia tímu
​3. Riadenie komunikácie
​4. Monitorovanie a kontrola
​5. Riadenie rizík
​6. Riadenie zmien
​7. Dokumentácia a reportovanie
​8. Uzavretie projektu​

Ak chceš pracovať v skvelom kolektíve a spĺňaš podmienky, pošli svoj životopis na [email protected].
Miesto výkonu práce je v Starej Ľubovni. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Práca v priateľskom kolektíve u stabilného zamestnávateľa, štýlové kancelárske priestory, firemný telefón a PC.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 64 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu v zahraničí pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartónisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee, zabezpečujeme a hradíme ubytovanie, poskytujeme pracovné oblečenie a každý zamestnanec je aj komerčne poistený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektový manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci, systematickosť, precíznosť

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795729  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac