Asistentka projektového manažéra

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy závisí od pracovného výkonu a skúseností uchádzačiek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúsenú a komunikatívnu kolegyňu na pozíciu asistentka projektového manažéra/manažérky.
Požiadavky:
-plynulé ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka slovom aj písmom
-tímový duch - zapadnutie do kolektívu
-zodpovednosť
-spoľahlivosť
-zmysel pre organizáciu
-skúsenosti s prácou v administratíve
-práca s PC, nástroje MS Word, Powerpoint, Excel

Hlavné pracovné činnosti:

​1. Podpora projektového manažéra
​2. Správa dokumentácie
​3. Komunikácia a koordinácia vrámci interného fungovania spoločnosti
​4. Monitorovanie pokroku
​5. Príprava reportov
​6. Riadenie rizík a zmien
​7. Administratívna podpora
​8. Vyhľadávanie informácií týkajúcich sa agendy zamestnávania v zahraničí

Ak chceš pracovať v skvelom kolektíve a spĺňaš VŠETKY podmienky, pošli svoj životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM na [email protected].
Miesto výkonu práce je v Starej Ľubovni. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú všetky podmienky.

Práca v priateľskom kolektíve u stabilného zamestnávateľa, štýlové kancelárske priestory, firemný telefón a PC.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 64 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu v zahraničí pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartónisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee, zabezpečujeme a hradíme ubytovanie, poskytujeme pracovné oblečenie a každý zamestnanec je aj komerčne poistený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, personalistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci, systematickosť, precíznosť, adaptabilita

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Dugasová
Tel.: +421907970161
E-mail: poslať životopis
ID: 4795675  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac