Vodoinštalatér, vodár, kurenár - Nemecko, Francúzsko

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko
Mzdové podmienky (brutto)
9€ - 12€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodoinštalaterské a kúrenárske práce od začatia stavby až po jej odovzdanie.

Práca je uzatvorená pracovnou zmluvou na dobu neurčitú, zamestnávateľ hradí všetky odvody, ďalej hradí cestu a ubytovanie v prenajatých bytoch a domoch. Turnusy sú 4 týždňové, potom sa prichádza na týždeň domov. Hodinová mzda v čistom je 9€ - 12€ bude dohodnutá na osobnom pohovore. Práca je celoročná, dlhodobá. Záujemci o prácu posielate pracovný životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky do 17.00 hod. na 0918 970 702

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Vodoinštalaterske práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3052712  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9€ - 12€