Maliari/Tapetári do Nemecka

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
16.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 - 2 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Maľovanie interérov na bielo, natieranie zárubní, zábradlí, tapetovanie.Vynikajúce platové ohodnotenie už pri nástupe!!! Prepravu zabezpečujeme služobnými vozidlami VW Caddy, Transporter, Škoda Yeti, Renault Trafic a i., ďalej hradíme pohonné hmoty a náklady spojené s vozidlom a cestovaním. Naši zamestnanci sú vybavený špičkovým baterkovým náradím značky HILTI. Na osobnom stretnutí sa dozviete všetky podrobnosti. Záujemci o prácu posielajte pracovný životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky do 17.00 hod. na 0907 970 161 alebo 0918 970 702.
Osobne nás môžete navštíviť v Košiciach a Starej Ľubovni.

Zamestnanci sú zamestnaní na pracovnú zmluvu, zamestnávateľ hradí cestu a ubytovanie, pripoistenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Maliarske, stolárske a vodoinštalačné práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko a Belgicko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, bazenári, maliari a tepetári, fasádnici, stolári, montážnici, pilčíci a klampiari. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AScensioholding
Tovarenská 7
06401 Stará Ľubovňa
www.ascensioholding.com

Kontakt

ID: 2997600   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 - 2 500