Elektrikár / elektromontáž

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko
Mzdové podmienky (brutto)
9€ - 12€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce od začiatku stavby až po jej odovzdanie. Ťahanie káblov, osadzovanie el. prístrojov, finalizácia.

Práca je na pracovnú zmluvu, zamestnávateľ hradí odvody sociálne a zdravotné, hradí cestu a ubytovanie. Cestuje sa služobnými autami VW Caddy, používame aku náradie HILTI. Turnusy sú mesačné v Nemecku a týždeň doma, 6-8 týždňové v Belgicku a Francúzsku, potom sa prichádza na dva týždne domov.Práca je celoročná, dlhodobá. Platové podmienky 9€-12€ na hodinu v čistom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Elektrikárske práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, zručnosť v odbore

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2756194  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9€ - 12€