Informace o pracovním místě

Místo práce
Vír
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30000 Kč/měsíc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
ARVORE TONA s.r.o.

Příjemný hotel v klidném údolí řeky Svratky na Vysočině.

Kuchař/Kuchařka na Hotelu Vír

Pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA na Hotelu Vír

Pro Hotel Vír hledáme kuchaře&kuchařku na jakýkoliv pracovní poměr, mzda 175Kč/hod., popř. dle dohody. Nabízíme stabilní práci v rodinné firmě, osobní přístup, ubytování a práci v nadstandardně vybavené kuchyni.
Nástup dle dohody.

Náplň práce

  • řízení provozu kuchyně

  • příprava jídel

  • spolupráce při sestavování jídelního lístku

Požadujeme

  • odpovědnost za přípravu a kvalitu podávaných jídel

  • znalost české kuchyně a moderní gastronomie

  • znalost HACCP a bezpečného provozu kuchyně

  • zodpovědnost

Nabízíme

  • práci v rodinné firmě s osobním přístupem ke každému zaměstnanci

  • moderní a čisté prostředí

  • hodinová sazba 175Kč/hod.

  • ubytování zdarma v nových zaměstnaneckých bytech

  • moderní vybavená kuchyně

  • směny dle dohody

  • možnost dalšího vzdělávání a profesionálního růstu

Adresa společnosti
110
59266 Vír
Kontakt
Kontaktní osoba: Tomáš Blaťák
Tel.: 777 420 777
E-mail: poslat životopis

ID: 3463339   Dátum zverejnenia: 3.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 Kč/měsíc