Driver Desk Operator /German language/

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiac1 500 EUR/month The final offered salary package will depend on candidate's previous experiences.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v dynamickom tíme v moderných priestoroch v centre Bratislavy?

Rád komunikuješ v nemeckom jazyku a chceš patriť do nášho tímu, ktorý sa stará o vodičov a flotilu áut Arval v zahraničí?

Čítaj ďalej, si na správnom mieste!

Informácie o pozícii

Poznáš to, stále ti hovoria, že veľa rozprávaš. Tak to využi a poď k nám pracovať. Ak si navyše výrečný v nemčine, u nás ti za to ochotne zaplatíme.

V Arval Competence Center sa prioritne staráme o vodičov v rámci celej Európy, poskytujeme im pomoc a riešime ich problémy s autami na cestách. Ty môžeš byť ich pravou rukou priamo z Bratislavy.

Čo by prechádzalo tvojimi rukami?

  • Budeš prvým kontaktným bodom pre vodičov, ktorí denne vďaka tvojej pomoci vyriešia každý problém na ceste
  • Vďaka tvojej organizačnej schopnosti a know-how sa vodiči budú môcť na teba spoľahnúť v prípade že musia ísť do servisu kvôli oprave, v prípade škody k jej nahláseniu i vyriešeniu
  • Aj keď tvoji klienti budú stovky kilometrov od teba, budú sa môcť spoľahnúť, že im predĺžiš platnosť palivovej karty, poradíš kde do servisu, zariadiš odťahovú či asistenčnú službu alebo ich nasmeruješ kde si vymeniť pneumatiky
  • Tvoje inovatívne naladené bunky zamestnáme tiež, budeš sa podieľať na procesoch, rôznych zlepšovákoch a realizácii tvojich nápadov

Čo za to môžeš očakávať?

  • Hej, vyzeráme ako korporát, ale nesprávame sa tak
  • Sme veľký tím ľudí, no s kamarátskou atmosférou
  • O aktivitách pre zamestnancov len nehovoríme, ale aj ich realizujeme -  môžeš sa tešiť na teambuildingy, oslavy dňa detí a dňa rodiny, vianočnú párty, dni zdravia a veľa ďalších aktivít v rámci tímu
  • Ak máš chuť ďalej rásť, Arval Competence Center ti na to dá možnosť prostredníctvom svojich rozvojových a vzdelávacích programov
  • Ročný bonus a pravidelná ročná revízia platu
  • 80% preplatenie PN od prvého dňa
  • Máme radi šport a tak dostaneš aj Multisport Card (ale nemusíš sa báť, do tímu berieme aj nešportovcov)
  • Plne preplácané stravné lístky vo výške 7,50 eur denne
  • Cafeteria- štedrý benefitný program - 200 eur na prvy rok
  • 2 dni Sick day do roka
  • Fruit Days – čerstvé ovocie pripravené každý deň pre všetkých
  • Životné poistenie
  • Mobilný telefón a firemný notebook
  • Samozrejmosťou je hybridný model práce – práca z domu 2 dni do týždňa po zaškolení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Customer care / Call center

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Silná orientácia na služby zákazníkom / pro-zákaznícky prístup
  • Ochota učiť sa/rozvíjať sa
  • Dobré komunikačné schopnosti (ústne a písomne)
  • Pozitívny-kritický postoj
  • Tímový hráč
  • Schopnosť vnímať potreby klienta
  • Flexibilita voči kolegom
  • Organizačné zručnosti
  • Analytické schopnosti
  • Schopnosť reagovať

Spoločnosť Arval bola založená v roku 1989 a poskytuje kompletný servis týkajúci sa lízingu vozidiel. Jej 100 % vlastníkom je svetová banková skupina BNP Paribas. Medzi zákazníkov spoločnosti Arval patria veľké medzinárodné korporácie, malé a stredné podniky a profesionálni partneri. Spoločnosť Arval im poskytuje na mieru šité riešenia, ktoré pomáhajú optimalizovať mobilitu ich zamestnancov, a zároveň na seba preberá riziká súvisiace s riadením vozového parku. Zákazníkom v 28 krajinách poskytuje odborné poradenstvo a vysokú kvalitu služieb viac ako 6 400 zamestnancov spoločnosti Arval. Spoločnosť Arval celosvetovo prenajala už 1 028 142 vozidiel (údaj z decembra 2016).
Arval je jedným zo zakladajúcich členov globálnej aliancie Element – Arval, ktorá je najstaršou strategickou alianciou v oblasti riadenia vozových parkov a zároveň svetovým lídrom s 3 miliónmi vozidiel v 50 krajinách. V rámci skupiny BNP Paribas patrí spoločnosť Arval ku kľúčovým aktivitám retailového bankovníctva.
ARVAL SLOVAKIA pôsobí v oblasti financovania a managementu vozových parkov na slovenskom trhu od roku 2004. S viac ako 6000 vozidiel vo fleete patrí medzi lídrov v odbore.
Krédom spoločnosti ARVAL SLOVAKIA je kvalitné poradenstvo a individuálne riešenia pre každého zákazníka. Hlavným produktom je Full Servise operatívny leasing a to predovšetkým formou uzavretej kalkulácie. Ten prináša klientom transparentnú správu vozového parku so zahrnutím všetkých služieb a garancie akýchkoľvek rizík spojených so správou vozidiel. ARVAL SLOVAKIA zabezpečuje komplexné služby od financovania vozidiel, cez pravidelnú údržbu a pozáručný servis, nákup a výmenu pneumatík, asistenčnú službu 24 hodín denne, tiež poistenie a riešenie poistných udalostí, tankovacie karty až po elektronickú knihu jázd a on-line reporting. Vďaka svojmu unikátnemu Account managementu dokáže spoločnosť ARVAL SLOVAKIA reagovať na požiadavky svojich klientov rýchle a bezchybne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Pekarovičova
Tel.: +421257108000
E-mail: poslať životopis
For the many journeys in life