Produktový manažér pre HU

ARTsablony s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka platu 850 EUR netto alebo dohoda, plus provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový manažér je primárne zodpovedný za monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja. Pracuje so sociálnymi sieťami. Pripravuje koncept produktu (cena, cieľová skupina, obsah, pozícia na trhu, distribúcia). Podieľanie sa na realizácii marketingových stratégií a podpory predaja. Vytvára, vyhodnocuje a optimalizuje obchodné stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja, pripravuje a aktualizuje plány predaja. Pripravuje kreatívy a vymýšla obsah marketingovej komunikácie značky. Spravuje kampane naprieč online marketingovým mixom - obsahový marketing (blog, FB, Instagram); akvizičné kanály (FB ads, Adwords). Pracuje s redakčným plánom. Reportuje úspešnosť svojich aktivít a prezentuje ich majiteľom spoločnosti.

Koordinácia a plánovanie

- prieskum trhu v Maďarsku

- komunikácia so zákazníkmi

- príprava kreatív

- vyhodnocovanie kampaní

- reportovanie úspešnosti

- príprava marketingového obsahu

- plánovanie súťaží, akcií

- copywriter, správa blogu

Spolupráca s tímom

- zodpovedá sa priamo vedeniu spoločnosti

- pripravuje a prezentuje svoje výsledky vedeniu spoločnosti

Práca s nástrojmi

- Tabuľkové editory - spracovanie údajov príprava reportov

- Práca s analytickými nástrojmi - Google Analytics, Facebook Business Manager

- Adwords - základy práce s reklamnými setmi v reklamnej sieti Google

- Facebook Business Manager - správa Facebook kampaní

- Instagram - práca s business účtom na Instagrame, využívanie automatických plánovačov

- Grafické editory - práca s grafikou

Otvorenosť voči novým nápadom

Kreatívny prístup

Ochota učiť sa novým veciam

Analytické myslenie

Zodpovednosť

Tímový hráč

Riešiteľ problémov

Odolnosť voči stresu

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk

- priateľský kolektív a uvoľnená atmosféra v práci
- práca v nových moderných priestoroch
- školenia na podporu kariérneho aj osobného rastu
- práca na štýlovom, modernom portáli
- možnosť vypracovať sa a vybudovať si vlastný team

Zo zaslaných životopisov vyberieme vhodných uchádzačov na základe životopisu, následne ich budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Google Analytics - Základy

INSPIO vyrába dekorácie do interiéru pre Slovensko, Nemecko, Rakúsko, Česko a Maďarsko. Nálepky na stenu, tabuľky o narodení, šablóny na maľovanie. Všetko sa vyrába. Práca je tvorivá, kreatívna a rôznorodá.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3516809  Dátum zverejnenia: 5.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka platu 850 EUR netto alebo dohoda, plus provízie.