Normovač - technológ výroby zvrškov obuvi

ARTRA s.r.o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacZákladný plat 1400 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravovať technologické predpisy k novým modelom
• zabezpečiť spoločne s modelárom ušitie prototypov a vzoriek
• stanovovať normy času pre nové modely
• pripravovať mzdové kalkulácie pre nové modely
• spolupracovať s výrobným manažérom pri stanovovaní OC
• zabezpečovať technologické predpisy pre všetky výrobne oddelenia
• spolupracovať s oddelením výroby pri zavadzaní nových modelov vo výrobe
• skúmať vhodnosť použitých technologických postupov z hľadiska efektivity výroby

- práca v stabilnej slovenskej výrobno-obchodnej spoločnosti
- možnosť osobného rastu a rozvoja
- dynamický pracovný kolektív a príjemné pracovné prostredie
- telefón

Profesijný životopis s telefonickým kontaktom na uchádzača nám zasielajte e-mailom na uvedený kontakt. Uchádzači spĺňajúci požiadavky sa zúčastnia osobného pohovoru v sídle spoločnosti.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícií v obuvníckej firme je potrebná a výhodou
- flexibilita, samostatnosť v práci
- výborné komunikačné a analytické schopnosti
- logické myslenie, ochota učiť sa
- precíznosť a zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie

ARTRA je výrobca prémiovej pracovnej obuvi.
Chránime zdravie ľudí. Pretože MÁME LEN JEDEN ŽIVOT.
Slovenská značka v 33 krajinách.
Rodinná firma, kde slovo platí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4535949  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac