Sales support manager pre export

ARTRA s.r.o.

Miesto práce
Oslany
ASAP, PP na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 2 000 EUR/mesiacmotivačný odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho ARTRA obchodného tímu hľadáme proaktívneho Sales support managera pre export, ktorý/á nám pomôže s rastom našej značky v Európe. Našim produktom je inovatívna pracovná a bezpečnostná obuv ARTRA, ktorá je 100% vyrábaná v Partizánskom.

Ako Sales support manager pre export budeš u nás:

• rozširovať sieť zahraničných B2B partnerov
• aktívne komunikovať v anglickom (alebo inom) jazyku
• prezentovať značku a výrobky ARTRA
• vytvárať a uzatvárať obchodné príležitosti

U nás sa dostaneš k prehnutým 49 palcovým monitorom a moderným škandinávskym video konferenčným búdkam. Naše marketingové materiály získavajú zahraničné ocenenia ako Fedrigoni Card Couture 2021 – 1. miesto za komunikáciu a dizajn.

Budeš súčasťou zabehnutého tímu rodených obchoďákov ako aj mladých, dynamických ľudí s drive-om a ochotou neustále na sebe pracovať.
Nebojíme sa investovať do vlastných softvérových riešení, najnovších technológií a samozrejme podporujeme svojich zamestnancov v neustálom raste. Máš rád výzvy, hľadáš priestor na sebarealizáciu a chceš zažiť niečo, čo si ešte nezažil? Tak neváhaj a poď do toho s nami.
Tešíme sa na naše stretnutie :-)

- budeš pôsobiť v modernom pracovnom prostredí s priateľskou atmosférou
- obklopíme ťa multilingválnym, mladým a dynamickým kolektívom
- na úvod ťa čaká komplexné produktové, komunikačné a obchodné zaškolenie
- naučíme ťa našim fungujúcim obchodným procesom
- očakávame, že prejavíš svoj drive, self-motiváciu, ambicióznosť a proaktívny prístup, aby si všetko, čo sa u nás naučíš, maximálne zúročil/a
- budeš marketovať pracovnú a bezpečnostnú obuv ARTRA so špičkovými parametrami
- skillovo a profesne vyrastieš a budeš na 120 % pripravený/á samostatne a strategicky komunikovať a budovať sieť veľkoobchodných partnerov na zaujímavých zahraničných trhoch, na ktoré sa sám/sama budeš chcieť fokusovať
- vycibríš svoju obchodnú komunikáciu v anglickom jazyku a každý ďalší jazyk, ktorý dokážeš využiť, je tvojou pridanou hodnotou
- riadiš si svoj time management
- chutné obedy a kvalitná káva
- zľavy na ARTRA produkty
- firemný mobil, ntb, zdieľaný automobil (na pracovný účel)
- teambuildingy, firemné narodeniny, koncoročná párty
- máš možnosť nadštandardného finančného ohodnotenia

Nezabudni nám poslať svoje CV a motivačný list, následne si dohodneme stretnutie u nás v office! Tešíme sa na Teba! :-)

Veríme, že ťa naša spoločnosť a ponuka práce oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, tak nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou a tiež nám napíš, čo je v tvojom živote najväčším motorom a v práci naj motiváciou. Svoj životopis s telefonickým kontaktom (s udelením súhlasu so spracovaním os. údajov) a motivačný list zašli na e-mail: [email protected]

Veríme, že budeš vyhovovať tejto zaujímavej pracovnej pozícii a budeš tak pozvaný/á na osobný pohovor do sídla našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické (je tvojou výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- najdôležitejšie, čo od teba očakávame, že sa ti chce
- si proaktívne naladený/á na dosiahnutie stanoveného cieľa
- aktívne komunikuješ a máš výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- preukazuješ svoju samostatnosť a zodpovednosť
- tvojou výhodou je znalosť anglického jazyka

ARTRA je výrobca prémiovej pracovnej obuvi.
Chránime zdravie ľudí. Pretože MÁME LEN JEDEN ŽIVOT.
Slovenská značka v 33 krajinách.
Rodinná firma, kde slovo platí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4323876  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac