Manažérka podpory predaja

ARTRA s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
možný ihneď, pracovný pomer na dobu určitú na 12 mesiacov
1 150 - 1 900 EUR/mesiacZákladná mzda 1150 € brutto + variabilná zložka podľa plnenia stanovených ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná starostlivosť o aktívnych zákazníkov
- kontaktovanie a akvizícia potencionálnych zákazníkov
- vyhľadávanie obchodných aktivít a aktívna účasť na ich realizácii
- aktívny predaj vrátane prípravy cenových ponúk
- telefonická, e-mailová a videokonferenčná prezentácia produktov a noviniek
- budovanie vzťahov so zákazníkmi a profesionálne reprezentovanie spoločnosti
- pravidelný reporting obchodnej spolupráce
- zodpovednosť za plnenie plánu predaja v pridelenom regióne
- dohodovanie osobných stretnutí pre obchodných manažérov
- administratívna podpora obchodných manažérov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- profesionálna telefonická a e-mailová komunikácia

- práca v stabilnej slovenskej výrobno-obchodnej spoločnosti
- predaj pracovnej a bezpečnostnej obuvi ARTRA so špičkovými parametrami
- zavedené obchodné procesy
- spolupráca s manažérom predaja, support manažérom, obchodným manažérom a obchodným riaditeľom
vedúca k neustálemu zlepšovaniu sa
- pravidelné školenia a couching
- komplexné produktové, komunikačné a obchodné zaškolenie
- možnosť nadštandardného finančného ohodnotenia, bonusy v závislosti od výkonu
- dynamický mladý pracovný kolektív a príjemné pracovné prostredie
- pridelenie firemného mobilu a notebooku
- rôzne športové aktivity

Profesijný životopis s telefonickým kontaktom na uchádzača nám zasielajte e-mailom na uvedený kontakt. Uchádzači spĺňajúci požiadavky sa zúčastnia osobného pohovoru v sídle spoločnosti.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- logické myslenie, ochota učiť sa
- orientácia na dosiahnutie stanoveného cieľa
- samostatnosť, zodpovednosť
- časová flexibilita
- organizačné schopnosti
- práca s PC na vysokej úrovni
- vysoké predajné nasadenie
- aktívna komunikácia, výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti výhodou

ARTRA je výrobca prémiovej pracovnej obuvi.
Chránime zdravie ľudí. Pretože MÁME LEN JEDEN ŽIVOT.
Slovenská značka v 33 krajinách.
Rodinná firma, kde slovo platí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4109501  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac