Manažérka predaja pre export (angličtina C1)

ARTRA s.r.o.

Miesto práce
Oslany
Termín nástupu
možný ihneď
1 150 - 1 500 EUR/mesiacod 1150 € brutto + variabilná zložka podľa plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a spracovanie objednávok, následná fakturácia
- riešenie pohľadávok formou priamej komunikácie s klientmi
- komplexná starostlivosť o pridelených klientov
- profesionálna ústna a písomná komunikácia
- administratívna podpora obchodných manažérov
- nadväzovanie prvotných kontaktov s potencionálnymi klientmi
- dohadovanie osobných stretnutí pre obchodných manažérov
- budovanie vzťahov s klientmi a reprezentovanie spoločnosti
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- práca v stabilnej slovenskej výrobno-obchodnej spoločnosti
- dynamický pracovný kolektív a príjemné pracovné prostredie
- možnosť kariérneho postupu
- školenia
- rôzne športové aktivity

Profesijný životopis s telefonickým kontaktom na uchádzača nám zasielajte e-mailom na uvedený kontakt. Uchádzači spĺňajúci požiadavky sa zúčastnia osobného pohovoru v sídle spoločnosti.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna komunikácia, výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- logické myslenie, ochota učiť sa
- vysoké pracovné nasadenie
- orientácia na dosiahnutie stanoveného cieľa
- samostatnosť, zodpovednosť
- časová flexibilita
- organizačné schopnosti
- práca s PC na vysokej úrovni

ARTRA je výrobca prémiovej pracovnej obuvi.
Chránime zdravie ľudí. Pretože MÁME LEN JEDEN ŽIVOT.
Slovenská značka v 33 krajinách.
Rodinná firma, kde slovo platí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3807555  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 500 EUR/mesiacod 1150 € brutto + variabilná zložka podľa plnenia plánu