Výlepár veľkoplošných plagátov

Arton s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov pre výlep veľkoplošných plagátov vo všetkých regiónoch Slovenska - predovšetkým v okresoch Žilina, Čadca, Bytča, Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Levice, Krupina, Veľký Krtíš, Brezno, Martin, Turčianske Teplice, Spišská Nová Ves, Levoča, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Medzilaborce, Svidník, Stropkov, Prešov, Bratislava. Práca na živnosť - platená v závislosti od výkonov. Prednosť majú samostatní, zodpovední pracovníci so skúsenosťami s výlepom, vodičským preukazom a vlastným vozidlom.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Odmeňovanie je úkolové - výška odmeny je závislá od počtu vylepených plagárov v danom mesiaci.

Zázemie stabilnej, prosperujúcej firmy. Možnosť nadštandardného zárobku v závislosti od kvality a presnosti práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Uvítame schopných, samostatných a zodpovedných pracovníkov, ktorí dokážu reagovať flexibilne dľa požiadaviek objednávateľa. Prednosť budú mať uchádzači so skúsenosťami s výlepom veľkoplošných plagátov.

Firma, zaoberajúca sa budovaním a prenájmom siete nosičov veľkoplošnej vonkajšej reklamy - billboardy, bigboardy, reklamné lavičky, fasády, megaboardy, gigaboardy ap., s 26-ročnou históriou na trhu. V súčasnosti firma rozširuje portfólio poskytovaných produktov v oblasti online reklamy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Arton, s.r.o.
Komenského 27
010 01 Žilina
ID: 626961   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Odmeňovanie je úkolové - výška odmeny je závislá od počtu vylepených plagárov v danom mesiaci.