Reagujte bez životopisu

Lékař ORL

ARTMEDICA CENTRUM s.r.o.

Místo práce
Zakladatelská 975, Karviná 6-Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seznámení

Jsme soukromá klinika- ambulance ORL, Chirurgie hlavy a krku a Estetické medicíny. Sídlíme Moravskoslezském kraji. Zabýváme se klinickou péčí o dospělé i dětské pacienty , poskytujeme služby v pracovně právním systému preventivních prohlídek velkých firem na Ostravsku.

Zabýváme se estetickou medicínou, vedoucí lékařka MUDr. Adamcová je rovněž mezinárodní školitelka v aplikaci btx, výplní a threadů Aptos

Co vás čeká

Zajímavá a různorodá práce lékaře v příjemném ambulantní prostředí. Možnost osobního růstu a rozšíření péče dle vlastního uvážení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

vzhledem k tomu, že nám záleží na kvalitě očekáváme od svých kolegů

-zájem o obor

-profesionalitu a diskrétnost

-pečlivost a pracovitost

-loajalitu

-ochotu se učit novým věcem

-přijemné vystupováni a komunikační schopnosti

Výhodou bude, pokud budete umět

Atestace v oboru, nebo krátce před atestací.

Výhodou jsou jazykové schopnosti.

Co můžeme nabídnout.

Osobní růst

Práce v příjemném, podporujícím se kolektivu

Dovolená 25 dnů

Podpora na vzdělávání.

Mnoho benefitů zaměstnance kliniky a mnoho dalších.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Pracovní oblečení
Zdravotní volno/sickdays
Účast na zahraničních konferencích
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina MUDr.Adamcová
Tel.: 604416416
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4796781  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 150 000 Kč/měsíc