Vedúci tímu/supervízor v Prešove - Hľadáme skúseného lídra do nášho tímu

artluk plus, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Vedenie tímu zamestnancov call centra s cieľom dosahovať stanovené výsledky
  • Navrhovanie a implementovanie riešení pre zvýšenie efektívnosti práce, predaja a zákazníckej spokojnosti
  • Zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky a predaja prostredníctvom riadenia a monitorovania výkonu, kvality a produktivity zamestnancov
  • Realizovanie koučingových aktivít zameraných na rozvoj a zvyšovanie profesionálnej úrovne zamestnancov
  • Zodpovednosť za plánovanie a organizáciu práce tímu
  • Zabezpečenie správneho fungovania technických zariadení a softvérových aplikácií
  • Komunikácia s nadriadenými a zákazníkmi
  • Vedenie a koordinácia práce tímu
  • Riešenie problémov a náročných situácií v prevádzke

Typický deň na pracovnej pozícii zahŕňa vedenie tímu, riešenie problémov a náročných situácií v prevádzke.

Pracovná doba pre pozíciu je 8 hodín denne.

Ďalšie príklady typickej náplne práce:
  • Koordinácia a monitorovanie výkonu tímu
  • Plánovanie a organizovanie činností tímu
Typická pracovná doba:
  • 8 hodín denne
  • Pracovné dni od pondelka do piatku

  • Pracujete v stabilnej spoločnosti, ktorá vám poskytne istotu a dlhodobú perspektívu.
  • Máte možnosť využívať zľavy u našich firemných partnerov a ušetriť tak peniaze.
  • Získate zaškolenie a podporu od ostatných kolegov, aby ste mohli svoju prácu robiť ešte lepšie.
  • Máte príležitosť ďalej sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti a kariéru.
  • Okrem toho vám ponúkame flexibilný pracovný čas a moderné pracovné prostredie.
  • Ak sa k nám pridáte, stanete sa súčasťou tímu, kde sa vzájomne podporujeme a spoločne tvoríme úspešné projekty.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Požadovaná minimálna 2 ročná prax a podmienka vedenie tímu / vedúca pozícia /

  • Práca zameraná na výkon
  • Skúsenosti s vedením tímu výhodou
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Rozvinuté manažérske zručnosti výhodou
  • Prirodzená autorita, zodpovednosť
  • Rozhodnosť, pozitívny prístup, vysoké pracovné nasadenie
  • Záujem pracovať na sebe
  • Vyššie vzdelanie v oblasti manažmentu
  • Skúsenosti s riadením projektov

Spoločnosť artluk plus s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb v rámci Slovenska.

Spolupracujeme so značkami :
O2 Slovakia, s.r.o.
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Up Déjeuner, s. r. o.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Timčáková
Tel.: +421904223338
E-mail: poslať životopis
ID: 4809376  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac