Hľadáme nové posily na skrátený úväzok v Prešove - Telefonista

artluk plus, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacZaklad 750€ + mesačne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikovať s ľuďmi a rád zdolávaš výzvy?
Si aktívny človek s chuťou ovplyvniť svoju budúcu kariéru ?
TAK PRIDAJ SA K NÁM.

U nás získaš vedomosti v oblasti produktov, systémov, komunikačných a predajných zručností. Práca u nás je o plnení si svojich povinností, ale aj o zábave. Sme kolektív, ktorý drží spolu.

• Pracovná doba od 8:00 do 12:00
• Pracovná doba od 8:00 do 15:00
• Zamestnanecké zľavy
• Škúliaci program v rámci pracovnej doby
• Nadštandardný systém bonusov
• Stabilná práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Práca v moderných priestoroch
• Práca v priateľskom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
• Pravidelné motivačné súťaže o atraktívne finančné a iné ceny
• Firemné akcie, školenia, teambuildingy
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
• Rozvoj agenta v oblasti komunikácie a predaja
• Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Čo by si mal spĺňať a my to pri výbere oceníme:
• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
• prirodzená komunikácia, hľadanie riešení v akejkoľvek situácii s cieľom dosiahnutia maximálnej zákazníckej spokojnosti,
• chuť učiť sa nové veci, motivácia zdokonaľovať sa,
• proaktívny pozitívny pohľad, • prozákaznícka orientácia, ústretovosť voči potrebám zákazníka
• práca na užívateľskej úrovni s počítačom.

Spoločnosť artluk plus s.r.o. je autorizovaným partnerom pre sprostredkovanie predajných služieb v rámci Slovenska.

Spolupracujeme so značkami :
O2 Slovakia, s.r.o.
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.
Up Déjeuner, s. r. o.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Timčáková
Tel.: +421904223338
E-mail: poslať životopis
ID: 4796211  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac