Можливість для людей з України

HR&Office manažér

ARTISA services s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 350 - 1 500 EUR/mesiac(podľa skúseností uchádzača môže byť nástupný plat vyšší)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a kontrola tímu pracovníkov
- nastavovanie a zlepšovanie HR procesov
- zabezpečenie vykonávania všetkých úloh stanovených riaditeľom spoločnosti a dohliadanie na ich plnenie
- aktívna komunikácia so všetkými internými líniami firmy
- vyhotovenie zápisov z pracovných porád a stretnutí
- reporting za oblasť HR

- príjemné pracovné prostredie a práca v mladom kolektív
- firemné akcie
- stabilné pracovné zázemie

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov

V zmysle zákona Zák. č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti ARTISA services s.r.o. prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a dôslednosť pri plnení úloh
- skúsenosti a referencie na pozícii
- výborné komunikačné schopnosti
- samostatnosť

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
ID: 4282413  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac