Senior Java / Rozjíždeč

ARTIN

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě na projektu čeká?

• prozkoumávání nových technologií, mít přehled
• pravidelné Code review
• troubleshooting and debugging
• setup projektu (Volba toolsetu, návrh a zprovoznění CI/CD…)
• přesah do analýzy (Spolupráce na tvorbě nabídek, presale, odhady pracnosti, návrh způsobu dokumentace)

Budeš mít přesah do:
• architektury (Výběr technologií, security, performance, integrace)
• project managementu (T&M vs. FTFP, Identifikace rizik…)
• agilního řízení projektu (Organizace teamu, organizace a flow tasků)
• QA/testingu (Výběr toolsetu a technologií, návrh testovací strategie)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci na různorodých projektech. Nečeká tě žádný stereotyp, ale různorodá práce, která tě nenechá ustrnout na jednom místě.

* Rozvoj a růst – nabízíme technická i soft skills školení, jazykové kurzy, tech meetupy a konference.

* Flexibilitu – pružná pracovní doba a remote friendly prostředí. Neomezená dovolená od prvního dne v ARTINu.

* Firemní kulturu postavenou na otevřenosti, důvěře a férovém jednání.

* Záleží nám na lidech: v rámci #ARTINfit se zaměřujeme na fyzické a psychické zdraví našich kolegů. Znamená to zdravé snídaně v kancelářích, pravidelné online workshopy a přednášky, nebo sportovní dny. Skrze #ARTINcares pak pomáháme mimo ARTIN, za rok 2021 jsme na dobročinné účely rozdali 951.000 Kč.

Informace o náboru

Chceš se posunout dál a věnovat se i dalším věcem než jen vývoji? Rád jsi v obraze a máš široký přehled o dění, technologiích? Baví tě komunikovat s lidmi a cítíš, že můžeš být fakt dobrým lídrem? V takovém případě jsi vhodný adept do našeho týmu Rozjížděčů.
Představujeme si tě jako seniorního deva, který má technické i měkké dovednosti a postojové hodnoty na takové úrovni, že dokáže spolupracovat na nabídce a rozjet projekt odpovídající naší vizi. Jako zkušeného vývojáře s přesahem do dalších kompetencí tak, aby byl v diskuzích rovnocenným partnerem, či byl schopen tyto kompetence zastoupit.
Supermanem být nemusíš, Supermanem se u nás staneš!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Plácneme si pokud:

• máš praktické zkušenosti s komerčním vývojem
• jsi otevřený získávat nové poznatky viz. oblasti výše z toho, co tě čeká
• umíš se rozhodovat
• jsi proaktivní a nečekáš až se problém ukáže
• dokáže předat informace týmu, zákazníkovi
• jsi otevřený různým změnám i za pochodu
• máš drive, tah na bránu, orientaci na cíl – prostě si budeš stát za svou dobře odvedenou práci
• dokážeš a chceš motivovat, posouvat ostatní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ahoj!
V ARTINu vyvíjíme zakázkový software pro dlouhodobé klienty z různých oblastí. Jde mezi nimi najít zbrojařskou firmu ze Švýcarska, českou síť secondhand oblečení, velké e-commerce platformy a různé produktové startupy či korporáty.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4438367  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc