Test Automation Developer (Python)

nexonera s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 700 EUR/mesiac* uvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj automatických testov je tvoja parketa a chceš svoje skúsenosti zužitkovať na rôznorodých projektoch ?
Pridaj sa k nám. Získaš skvelý tím, testerskú komunitu, ktorá medzi sebou zdieľa nové trendy a nápady. Budeš súčasťou projektov v oblasti priemyslu, telekomunikácii, poisťovníctva, dopravy či ďalších odvetví.

Práve teraz hľadáme testera na automatizované testovanie na projekt v oblasti zdravotnej starostlivosti v USA. Zahŕňa implementáciu riešenia a migráciu 600+ skriptov na automatizáciu testov z existujúceho prostredia Selenium do nového. Vyviniete a budete udržiavať správnu architektúru automatizácie testov.

Čo bude tvojou úlohou:

• automatizované testovanie softvérovej aplikácie s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru
• navrhovanie a nasadzovanie efektívneho riešenia automatizovaného testovania
• programovanie skriptov pre automatizované testovanie
• spúšťanie automatizovaných testov a vyhodnocovanie ich výsledkov
• analýzu a reportovanie chýb z testovania
• vykonávanie opätovného testovania nahlásených chýb
• komunikáciu a spoluprácu s ostatnými členmi tímu

Pracovať môžeš z domu alebo využiť aj naše priestory v Bratislave.

Čo ti môžeme ponúknuť?
- firemné jazykové kurzy, technické školenia a soft-skills školenia
- neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
- príspevok na mobilný telefón
- preplácaný čas na vzdelávanie
- sick days
- benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
- veľká časová flexibilita (pre ranné vtáča či nočnú sovu)
- možnosť využiť príjemne prostredie v Bratislave alebo prácu z domu - je to na tebe
- k tomu všetkému výborný kolektív a konečne aj teambuildingové akcie od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko.

Výberový proces prebieha online. Stretneš sa s Recruiterkou Betkou a kolegom za technickú časť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý
Robot Framework - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Automation tester

Počet rokov praxe

2

Odborné zručnosti:
• skúsenosti s automatizovaným testovaním min. 2 rokov
• znalosť Robot Frameworku
• skúsenosť s programovaním Pythone
• schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (min. úroveň B2)
• znalosť nástrojov pre testovanie ako napr. SoapUI, Serenity BDD, Postman, Cucumber

Výhodou je :
• skúsenosť s integráciou automatizovaných testov do CI/CD pipeline (napr. Jenkins)
• certifikácia ISTQB

Osobnostné predpoklady:
• analytické a logické myslenie
• dôslednosť, precíznosť a zodpovednosť
• orientácia na výsledok
• kreatívnosť a “out of the box” myslenie

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4470975  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac