Junior SW developer

nexonera s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
6 EUR/hod.* uvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme softvérová spoločnosť s globálnym pôsobením vo viac ako 15tich krajinách. Naše portfólio projektov ti umožní získať bohaté skúsenosti. Ide najmä o vývoj riešení v oblasti telekomunikácii, bankovníctva, poisťovníctva, IDM, neziskového sektoru a priemyslu.

Čo bude tvojou úlohou ?
* vývoj nových funkcionalít webovej aplikácie
* participácia na code review
* spolupráca s testermi, analytikmi a projektovým manažérom
* komunikácia so zákazníkom

Máš možnosť pracovať aj z domu. Kolegovia sa stretávajú podľa potreby v kancelárii v Bratislave, aby podporili dynamiku tímu, prípadne brainstormovali o novinkách na projekte.

Čo ti môžeme ponúknuť?
* firemné jazykové kurzy, technické školenia a soft-skills školenia
* neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
* flexibilný pracovný čas
* príspevok na stravné aj pre študentov
* benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
* možnosť kombinovať prácu z domu s prácou na office
* k tomu všetkému výborný kolektív a teambuildingové akcie od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko.

Výberový proces prebieha online s HR, projektovým manažérom a architektom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Základy
JavaScript - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

developer

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si ťa predstavujeme?
* získal/a si už prehľad v informačných technológiách
* máš už skúsenosti v Jave, JavaScripte, alebo Kotline aspoň 1 rok získané počas práce vo firme
* chceš sa neustále zlepšovať a rád vidíš za sebou výsledky
* popri štúdiu si vieš vyčleniť 20 hodín týždenne na prácu (prihliadame na skúškové obdobie) alebo si čerstvo skončil/a štúdium a hľadáš full-time pozíciu

Ak si sa v predchádzajúcom texte našiel/našla, radi ťa spoznáme.

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4361109  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.