IT Analytik

nexonera s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O čo ide?
Projekt je pre dlhodobého stabilného klienta, medzinárodnú poisťovňu, pre ktorú vyvíjame riešenie na mieru. Využívajú ho najmä poisťovací agenti na založenie novej poistky, evidenciu zmlúv, informácií o klientovi. Riešenie dopĺňame o nové funkcionality a prispôsobujeme jednotlivo pre viacero krajín v EMEA regióne.

Vývoj prebieha agilne na platforme KUBERNETES. Čakajú nás nové výzvy a nové green-fieldové časti riešenia.

Máš možnosť pracovať z domu. Kolegov máme po celom Slovensku. Stretávajú sa v kancelárii v Bratislave, aby podporili dynamiku tímu, prípadne brainstormovali o novinkách na projekte. Nie je to však podmienkou, môžeš pracovať plne z domu.

Čo bude tvojou úlohou ?
- získavanie a spracovanie systémových a biznis požiadaviek na - novú funkcionalitu riešenia
- príprava funkčnej a technickej analýzy
- príprava funkčnej a technickej špecifikácie
- zhodnotenie vplyvu novej funkcionality na existujúci IS, návrh integrácii s inými aplikáciami
- spolupráca s tímom (vývojári, testeri, architekt, projektový manažér)
- konzultácie po nasadení riešenia do produkčnej prevádzky

Čo ti môžeme ponúknuť?
- firemné jazykové kurzy, technické školenia a soft-skills školenia
- neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
- príspevok na mobilný telefón
- sick days
- benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
- veľká časová flexibilita (pre ranné vtáča či nočnú sovu)
- možnosť využiť príjemne prostredie v Bratislave alebo prácu z domu - je to na tebe
- k tomu všetkému výborný kolektív a konečne aj teambuildingové akcie od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko.

Výberový proces prebieha online s HR, Projektovým Manažérom, prípadne ďalším kolegom z tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii min. 2 roky, ideálne z poisťovníctva
- schopnosť denne komunikovať s klientom v angličtine (úroveň: B2/C1)
- schopnosť pomôcť zákazníkovi definovať biznis požiadavky
- znalosť analytických metód a techník
- skúsenosti s prípravou odhadov prácnosti na komplexných zadaniach
- skúsenosti s prípravou návrhu riešenia
- analytické myslenie a zmysel pre detail

Výhodou je ak máš:
- prehľad o aktuálnych technologických trendoch
- skúsenosti s vývojom webových aplikácií

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4345503  Dátum zverejnenia: 2.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac