React developer pre dátovú platformu

nexonera s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 800 EUR/mesiac* uvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre teba zahraničný klient a možnosť technicky rásť numero uno pri vyhľadávaní pracovných ponúk? Tak čítaj ďalej a zisti viac o aplikácii, ktorú vyvíjame.

V krátkosti o projekte:
Stroje spracovávajúce bavlnu produkujú dáta, ktoré naša aplikácia zobrazuje, interpretuje a porovnáva v rôznych tabuľkách a grafoch. Okolo toho sú tickety, konfigurácie, kalendár, alebo AI odporúčajúce optimálne nastavenie celej fabriky. V aplikácii nájdeš mnoho čísel alebo rôznych pohľadov na jeden parameter a to všetko za použitia najnovších technológii. Na backende používame Kotlin, na frontende React, pričom vývoj beží na Kubernetes.

Výhodou je spolupráca s klientom, ktorý skutočne počúva naše návrhy. Budeš mať teda možnosť veci zlepšovať a zamýšľať sa nad nimi. Projekt ti tiež prináša priestor pracovať aj na softskills pri prezentácii nových features zákazníkovi.

Na Slovensku a v Čechách sú zabehnuté 3 scrum tímy, ktoré chceme rozšíriť a pritiahnuť tak novú vlnu nápadov. Ako to pri medzinárodných tímoch býva, pracujeme najmä remote, ale radi ťa uvítame aj v našej kancelárii v Bratislave.

Čo bude tvojou úlohou ?
- vývoj nových funkcionalít a to hlavne v Reacte (17+).
- spolupráca so skvelým tímom – aktuálne pre nášho klienta pracujú 3 ARTIN tímy, ktoré spolu úzko spolupracujú, komunikujú a pomáhajú si.
- denne komunikovať v angličtine
- aktívne sa zapájať pri vylepšovaní aplikácie - bude nás zaujímať tvoj feedback

Čo ti môžeme ponúknuť?
* firemné jazykové kurzy, technické školenia a soft-skills školenia
* neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
* príspevok na mobilný telefón
* sick days
* benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
* veľká časová flexibilita (pre ranné vtáča či nočnú sovu)
* možnosť využiť príjemne prostredie v Bratislave alebo prácu z domu - je to na tebe
* k tomu všetkému výborný kolektív a konečne aj teambuildingové akcie
od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko.

Informácie o výberovom konaní

Výberový proces prebieha online s HR, developerom s tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
React Hooks - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

developer

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si ťa predstavujeme?
- buď už máš, čo to odrobené v JS frameworkoch (min. 2 roky) a v Reacte sa chceš zlepšovať
- alebo si už skúsenosti React developer, ktorý chce zdieľať svoje skúsenosti a nachádzať nové príležitosti ako sa posúvať ďalšej
- vieš čo sú Hooks, Redux, Node.js, Webpack
- orientuješ sa v HTML/CSS
- zvládaš angličtinu na komunikatívnej úrovni
- nechceš len kódovať, ale baví ťa sa zamýšľať, ako by išlo zlepšovať produkt

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4172482  Dátum zverejnenia: 30.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac