Java Developer

nexonera s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu, ktorá je doma v back-endovom vývoji. Budeš sa podieľať na analýze používateľských požiadaviek, návrhu riešenia, jeho implementácii, integrácii s inými aplikáciami a službami, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpory.

Máš možnosť pracovať z domu. Kolegov máme po celom Slovensku. Pravidelne sa však stretávajú v kancelárii v Bratislave, aby podporili dynamiku tímu.

Tvojou úlohou bude:
* implementácia back-end služieb založených na JAVA frameworkoch (spring, springboot)
* vývoj, programovanie a integrácia komplexných aplikácií
* konzultácie a spolupráca s ostatnými členmi tímu (testeri, biznis analytici a pod.)
* tvorba technickej a softvérovej dokumentácie

O projekte:
Vyvíjame platformu, ktorá ponúka lepšiu a efektívnejšiu spoluprácu medzi ľuďmi v rámci organizácie na zdieľanie informácií, udalostí v kalendári a ďalších informácií o členoch. Aktuálne ju využíva 12 neziskových organizácii.

Čo ti môžeme ponúknuť?
* firemné jazykové kurzy, technické školenia a soft-skills školenia
* neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
* notebook a príspevok na mobilný telefón
* sick days
* benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
* veľká časová flexibilita (pre ranné vtáča či nočnú sovu)
* možnosť využiť príjemne prostredie v Bratislave alebo prácu z domu - je to na tebe
* k tomu všetkému výborný kolektív a veríme, že čoskoro aj teambuildingové akcie od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko.

Výberový proces aktuálne prebieha online. Stretnete sa s projektový manažérom za technickú časť a s Betkou za HR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Spring - Pokročilý
Jira - Pokročilý
GIT - Základy

Počet rokov praxe

2

Ako si ťa predstavujeme?
* máš skúsenosti s programovaním v Jave min. 2 roky
* poznáš Spring Boot a Java 8 (a vyššie)
* už si sa stretol s nástrojmi ako GIT, JIRA, Confluence
* poznáš Web Services (SOAP/XML, REST/JSON)
* máš znalosť DB: SQL (Oracle, MS SQL)
* máš tiež znalosť objektového designu

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4078361  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac